Tłumaczenia w Województwie wielkopolskim

Wszystkie tłumaczenia wyceniamy bezpłatnie, nawet do 30 minut!

Wykonujemy tłumaczenia pisemne w ponad 40 różnych językach!

Zapewniamy wysoką jakość tłumaczeń w krótkich terminach!

Biuro tłumaczeń AKTET jest wyróżniającą się na rynku firmą specjalizującą się w przekładzie tekstów z ponad 70 różnych języków oraz kombinacji językowych. W swoich działaniach stawiamy głównie na jakość i zadowolenie klientów, bo to nasi klienci współtworzą naszą firmę. Na każdym kroku dążymy do samorozwoju i doskonalenia swoich usług. W AKTET pracują wyłącznie specjaliści, którzy na co dzień wykorzystują języki obce w praktyce i stale rozwijają swoje umiejętności. Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach przysięgłych, a także w przekładach specjalistycznych tekstów z różnych branż, treści reklamowych czy stron internetowych.

Biuro tłumaczeń Poznań i okolice

Nasza firma działa na rynku już od kilku lat, mamy spore doświadczenie i wiemy, że przy tłumaczeniu dokumentów najważniejszy jest czas. Dodatkowym atutem naszej firmy jest to, że nie działamy lokalnie tylko online. Jest to ogromnie ważne, ponieważ nie ma znaczenia czy jesteś z Poznania, Konina czy Gniezna. Możesz wysłać do naszego biura tłumaczeń swoje dokumenty do przetłumaczenia z dowolnego miejsca na świecie. Tłumaczenia pisemne, ekspresowe czy techniczne to dla nas żaden problem. Wielkopolska to województwo, gdzie od lat działamy prężnie i przeprowadziliśmy już wiele tłumaczeń.

Dlaczego my?

Potrzebujesz usługi tłumaczenia w Poznaniu online? Nasza firma stawia na szybkość wykonania zlecenia. Wiemy, jak ważny jest czas zarówno dla nas, jak i dla Ciebie. Tłumaczenie pisemne wykonujemy standardowo w ciągu 2 dni (maksymalnie 5 stron po 1125 znaków), jeżeli tekst jest dłuższy to ustalamy termin indywidualnie z Tobą.

Tłumaczenia ekspresowe wykonujemy po ustaleniu terminu z Tobą, jako naszym zleceniodawcą, zawsze staramy się dopasować do Twoich potrzeb. Również nasze wysyłki są ekspresowe. Korzystamy z usług firm kurierskich lub poczty tradycyjnej (w tym przypadku nadajemy przesyłkę priorytetową). Kolejną z możliwości jest wysyłka na podany adres mailowy. W przypadku tłumaczeń uwierzytelnionych nasi pracownicy poświadczają swoje kompetencje pieczęcią, a w przypadku wysyłki drogą elektroniczną podpisują dokument kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

Nasi pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie. Mamy wielu tłumaczy przysięgłych, więc przetłumaczenie dokumentów urzędowych, paszportowych czy dokumentów potrzebnych do zarejestrowania samochodu, który został zakupiony w innym kraju, to dla nas żaden problem.

Atutem naszego biura tłumaczeń jest również bezpłatna wycena, którą dostajesz już w 30 minut od wysłania do nas dokumentów. Możesz to zrobić w łatwy i wygodny sposób – za pośrednictwem formularza, dostępnego na naszej stronie lub tradycyjnie pocztą elektroniczną.

Różne rodzaje tłumaczeń nie sprawiają nam trudności. Potrzebujesz tłumaczenia ekonomicznego? Żaden problem. Nasi specjaliści wykonują i takie zlecenia. Do swojej pracy zawsze podchodzimy rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem. Wykonujemy także tłumaczenia techniczne. Przetłumaczenie strony internetowej, dokumentów z zakresu budownictwa czy medycyny to zlecenia, które wykonujemy na co dzień.

Cena naszych tłumaczeń różni w zależności od rodzaju dokumentów. Proste dokumenty, niepotrzebujące tłumaczenia przysięgłego, to zazwyczaj tanie tłumaczenia. W innych przypadkach cenę ustalamy z naszym klientem. Bardzo ważne jest to, że najpierw wyceniamy dokumenty, wysyłamy cenę Tobie i po Twojej akceptacji przechodzimy do tłumaczenia.

Dlaczego Biuro Tłumaczeń Aktet?

Nasza firma od lat szczyci się zadowoleniem i dobrą opinią swoich klientów. Na każdym kroku dążymy do samorozwoju i doskonalenia swoich usług.

Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach przysięgłych, a także w przełożeniach specjalistycznych tekstów z różnych branż, treści reklamowych czy stron internetowych.

kobieta szukająca w słowniku tłumaczenia

E-dostarczenie i odbiór tłumaczeń.

Ze względu na wygodę naszych klientów przyjmujemy i wysyłamy przetłumaczone dokumenty wyłącznie korespondencyjnie za pomocą przesyłek kurierskich, pocztowych, a także drogą elektroniczna.

Nasz sposób pracy pozwala nam na współpracę z klientami z okolic, całej Polski, a nawet i świata.

Jakich tłumaczeń się podejmujemy w naszym biurze?

Tłumaczenia zwykłe, nie wymagające uwierzytelnienia, sporządzane i dostarczane online. Tłumaczenia przysięgłe sporządzane są na papierze, uwierzytelnione podpisem i pieczęcią tłumacza przysięgłego, wysłane kurierem.
Tłumaczenia specjalistyczne
Tłumaczenia specjalistyczne
Tłumaczenia książek
Tłumaczenia książek
Tłumaczenia nietypowe
Tłumaczenia nietypowe
Tłumaczenia oferty
Tłumaczenia oferty
Tłumaczenia umowy
Tłumaczenia umowy
oraz wiele innych ...

Jak wygląda proces tłumaczenia w naszym biurze?

Zlecanie i wykonywanie tłumaczeń w Biurze Tłumaczeń Aktet jest bardzo proste i szybkie!

1

Wypełnij formularz Darmowej wyceny lub prześlij teksty do tłumaczenia na nasz adres email.

2

W ciągu 30 minut przygotujemy dla Państwa najlepszą ofertę tłumaczenia.

3

Po zaakceptowaniu naszej wyceny, ustalamy z Państwem formę płatności i sposób dostawy.

4

Wykonujemy zlecone tłumaczenia zgodnie z ustalonym terminem.

5

Przesyłamy Państwu przetłumaczony dokument za pomocą ekspresowej przesyłki kurierskiej, pocztą tradycyjną lub drogą mejlową.

Oferujemy tłumaczenia, aż w 42 językach.

Przetłumaczymy każdy dokument z języka wielkopolskieego na: *