Tłumaczenia języka niemieckiego

Wszystkie tłumaczenia wyceniamy bezpłatnie, nawet do 30 minut!

Wykonujemy tłumaczenia pisemne w ponad 40 różnych językach!

Zapewniamy wysoką jakość tłumaczeń w krótkich terminach!

Język naszych zachodnich sąsiadów kojarzy się z bardzo długimi słowami. Najdłuższe z nich to „Grundstücksverkehrsgenehmigungszuständigkeitsübertragungsverordnung” co oznacza „Rozporządzenie w sprawie przekazywania kompetencji w zakresie wydawania zezwoleń na obrót nieruchomościami”. Nasi specjaliści, którzy wykonują tłumaczenia z niemieckiego, jak i na niemiecki doskonale znają wszystkie z nich. Nasz biuro działa online więc nieważne czy jesteś w Polsce, czy w Niemczech możesz swobodnie i bez problemu wysłać nam swoje dokumenty, których tłumaczenie mamy wykonać.

Handel pomiędzy Polską a naszym zachodnim sąsiadem

Wiele osób chętnie kupuje samochody niemieckie. Warto tutaj pamiętać, że żeby zarejestrować taki samochód, należy przetłumaczyć wszystkie dokumenty. Nasze biuro tłumaczeń niemieckiego wykona je dla Ciebie. Przeprowadzamy tłumaczenia z niemieckiego takich dokumentów jak: faktury kupna-sprzedaży, dowody rejestracyjne czy karty pojazdów. Są to niezbędne dokumenty, które muszą być przetłumaczone, aby moc zarejestrować pojazd w Urzędzie. Jeżeli zapomniałeś o tym, a czas Cię goni to skorzystaj z naszych tłumaczeń ekspresowych. Wykonujemy je w przyśpieszonym tempie, tak żebyś mógł cieszyć się możliwością prowadzenia swojego nowego auta po polskich drogach.

Tłumaczenia uwierzytelnione – wybierz AKTET!

Nasze biuro tłumaczeń z niemieckiego zajmuje się tłumaczeniami z niemieckiego, jak i na niemiecki oraz na 70 innych języków świata. Nasza bogata oferta zachęca do skorzystania z naszych usług. Jeżeli potrzebujesz przetłumaczyć paszport, dokumentację urzędową czy tekst specjalistyczny to nie wahaj się i napisz do nas. Cieszymy się, że możemy pomóc naszym klientom. Tłumaczenia przysięgłe inaczej uwierzytelnione wykonują tłumacze niemieckiego, którzy zdali egzamin oraz zostali wpisani na listę tłumaczy przysięgłych. Każdy z dokumentów zostaje opatrzony ich pieczęcią, która zawiera imię, nazwisko, język, w którym zakresie mają uprawnienia oraz pozycję na liście tłumaczy przysięgłych. Oczywiście nie może zabraknąć także informacji, że dokument jest zgodny z oryginałem oraz podpisu tłumacza.

Postaw na rozwój!

W Polsce działa ponad 8 tysięcy niemieckich firm. Jest to potężny rynek pracy, jak i handlu. Jeżeli myślisz o nawiązaniu współpracy z jakimś niemieckim przedsiębiorstwem, to nie zastanawiaj się, a tłumaczenie na niemiecki i z niemieckiego zostaw nam.

Zapraszamy wszystkie firmy, jak i osoby prywatne do współpracy. Chętnie wykonamy dla Ciebie wszelakie tłumaczenia z niemieckiego, jak i na niemiecki.

Tłumaczenia języka niemieckiego

DARMOWA WYCENA W 30 MINUT

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, do sporządzenia oferty przestępujemy natychmiast po otrzymaniu zapytania!
Prześlij dokument na adres e-mail biuro@aktet.pl bądź przez szybki formularz:

Oferujemy tłumaczenia, aż w 42 językach.

Przetłumaczymy każdy dokument z języka niemieckiego na: *