Tłumaczenia białoruskiego

Wszystkie tłumaczenia wyceniamy bezpłatnie, nawet do 30 minut!

Wykonujemy tłumaczenia pisemne w ponad 40 różnych językach!

Zapewniamy wysoką jakość tłumaczeń w krótkich terminach!

Język białoruski jest jednym z niszowych języków używanych na świecie. Korzysta z niego na stałe, według szacunków około 6,5 miliona osób na świecie. Co ciekawe, język białoruski jest jeżykiem urzędowym nie tylko w Białorusi, ale także w Polsce. Aktualnie polskich gmin w województwie podlaskim korzystających z białoruskiego jako pomocniczego/urzędowego języka jest pięć. Są to: Czyże, Hajnówka (miejska), Hajnówka (wiejska), Narewka i Orla.

Z tego powodu występuje zapotrzebowanie na tłumaczenia białoruskiego, o której – jak się okazuje – łatwo nie jest. Tłumaczy języka białoruskiego przy wschodniej granicy naszego kraju jest niewielu. Jeśli jednak uda Ci się odnaleźć biuro tłumaczeń z języka białoruskiego / na język białoruski prawdopodobnie zderzysz się ze smutną rzeczywistością. Tłumacze białoruskiego są oblegani i z reguły w stacjonarnych biurach tłumaczeń na wykonanie usługi tłumaczenia będziesz czekać bardzo długo.

 

Jak więc uzyskać szybko tłumaczenie?

Najlepszą opcją, na którą możesz się zdecydować jest skorzystanie z usług biura tłumaczeń online. Takim właśnie biurem jest Aktet.pl. Swoje usługi świadczymy zdalnie, dlatego nie ma potrzeby, byś musiał wychodzić z domu w celu uzyskania tłumaczenia w języku białoruskim lub z języka białoruskiego na polski, albo każdy inny język dostępny w naszej ofercie. Tanie i szybkie tłumaczenie białoruskie możesz uzyskać po prostu wpisując adres naszej strony internetowej: https://aktet.pl/. Informacje dotyczące tego, czego oczekujesz od nas, a także dokumenty, które muszą zostać przetłumaczone w przystępny sposób przedstawiliśmy właśnie na niej.

Usługi językowe Aktet to przede wszystkim gwarancja szybkiego działania, niezawodność, realizacja zawsze na czas. Jeśli poszukujesz tłumacza przysięgłego w języku białoruskim, prostych tłumaczeń z i na białoruski, tłumaczeń specjalistycznych po białorusku czy też biura tłumaczeń białoruskich – trafiłeś do celu.

 

Ile trwa realizacja tłumaczeń białoruskich?

Po wysłaniu nam dokumentów, które potrzebujesz przetłumaczyć na białoruski lub z języka białoruskiego na dowolny język, w 30 minut otrzymasz od nas ofertę wstępną, w której określimy koszt, czas realizacji i formę odbioru tłumaczeń. Po ustaleniu szczegółów przystępujemy niezwłocznie do realizacji zlecenia. Zapraszamy!

Tłumaczenia białoruskiego

DARMOWA WYCENA W 30 MINUT

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, do sporządzenia oferty przestępujemy natychmiast po otrzymaniu zapytania!
Prześlij dokument na adres e-mail biuro@aktet.pl bądź przez szybki formularz:

Oferujemy tłumaczenia, aż w 42 językach.

Przetłumaczymy każdy dokument z języka białoruskiego na: *