Tłumaczenia języka katalońskiego

Wszystkie tłumaczenia wyceniamy bezpłatnie, nawet do 30 minut!

Wykonujemy tłumaczenia pisemne w ponad 40 różnych językach!

Zapewniamy wysoką jakość tłumaczeń w krótkich terminach!

Język kataloński to nie język hiszpański – rozprawmy się z tym mitem raz na zawsze. Mimo wielu podobieństw do języka hiszpańskiego (ale także języka włoskiego i francuskiego) jest on odrębnym językiem obcym, który ma status języka urzędowego konkretnych Państw i wspólnot autonomicznych: Andory, Katalonii, Balearów i Walencji. Posługuje się nim obecnie koło 9 milionów ludzi, w większości mieszkańców tych obszarów.

 

Potrzebujesz tłumaczeń pisemnych z języka katalońskiego / na język kataloński?

Zaufaj ekspertom! Aktet.pl jest biurem tłumaczeń z wieloletnim doświadczeniem, które współpracuje z najlepszymi tłumaczami języka katalońskiego w Europie.

Wykwalifikowani i doświadczeni tłumacze języka katalońskiego przetłumaczą dla Ciebie każdy tekst – od korespondencji biznesowej, przez instrukcje obsługi i umowy, aż po wyszukane dokumenty.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i dostosowujemy się do życzeń klienta, aby efekt końcowy spełnił jego oczekiwania oraz był przystosowany do celu, w jakim będzie użytkowany. Wszystkie nasze tłumaczenia pisemne na język kataloński / z języka katalońskiego są wykonywane przez native speakerów, aby zapewnić jak najwyższą jakość usług.

 

Dlaczego warto zlecić tłumaczenia pisemne online?

Wykonywanie tłumaczeń pisemnych online jest o wiele bardziej wygodne niż tradycyjna wizyta u tłumacza. Wystarczy, że prześlesz nam dokumenty drogą mailową lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej, a my dostosujemy się do Twojego grafiku i zrealizujemy tłumaczenie katalońskiego w dogodnym dla Ciebie terminie.

Ponadto, biuro tłumaczeń Aktet świadczy także usługi w zakresie dostawy gotowego dokumentu – wystarczy, że podasz nam adres dostawy, a my zajmiemy się resztą.

Tłumaczenia pisemne katalońskiego online są również o wiele tańsze niż tradycyjne usługi tłumaczeniowe. Dlaczego? Ponieważ eliminujemy kosztowne wyjazdy tłumaczy do klienta, a cały proces jest przeprowadzany drogą elektroniczną.

 

Co możemy Ci zaoferować?

Zlecenia realizujemy w krótkim terminie – ustalanym indywidualnie z klientem, zawsze dbamy też o to, by cena była adekwatna do rodzaju tekstu i czasu tłumaczenia.

Aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach, skontaktuj się z nami już dziś! Bądź wygodny z Aktet.pl!

Tłumaczenia języka katalońskiego

DARMOWA WYCENA W 30 MINUT

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, do sporządzenia oferty przestępujemy natychmiast po otrzymaniu zapytania!
Prześlij dokument na adres e-mail biuro@aktet.pl bądź przez szybki formularz:

Oferujemy tłumaczenia, aż w 42 językach.

Przetłumaczymy każdy dokument z języka katalońskiego na: *