Tłumaczenia w Województwie lubuskim

Wszystkie tłumaczenia wyceniamy bezpłatnie, nawet do 30 minut!

Wykonujemy tłumaczenia pisemne w ponad 40 różnych językach!

Zapewniamy wysoką jakość tłumaczeń w krótkich terminach!

Biuro tłumaczeń AKTET jest wyróżniającą się na rynku firmą specjalizującą się w przekładzie tekstów z ponad 70 różnych języków oraz kombinacji językowych. W swoich działaniach stawiamy głównie na jakość i zadowolenie klientów, bo to nasi klienci współtworzą naszą firmę. Na każdym kroku dążymy do samorozwoju i doskonalenia swoich usług. W AKTET pracują wyłącznie specjaliści, którzy na co dzień wykorzystują języki obce w praktyce i stale rozwijają swoje umiejętności. Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach przysięgłych, a także w przekładach specjalistycznych tekstów z różnych branż, treści reklamowych czy stron internetowych.

Tłumacz lubuskie (Zielona Góra i okolice)

Profesjonalizm i obszerna oferta naszej firmy wyróżnia nas spośród konkurencji. Działamy na rynku już wiele lat i posiadamy potrzebne doświadczenie do tłumaczenia różnego rodzajów tekstów. Wykonujemy tłumaczenia pisemne w 70 różnych językach. Przedkładamy teksty z języka polskiego na język obcy oraz odwrotnie, także tłumaczenie tekstu z jednego języka obcego na drugi nie jest dla nas żadnym problemem.

Działamy online, więc jesteśmy dostępni dla każdego

Mieszkając w Zielonej Górze albo Gorzowie Wielkopolskim, czyli miastach województwa lubuskiego, nie musisz się martwić i szukać biura tłumaczeń w swoim mieście. Wystarczy, że napiszesz do nas. Działamy online, więc wyślij nam po prostu swoje dokumenty poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Po 30 minutach od otrzymania dokumentów dostaniesz wycenę tłumaczenia. Jest to ważne, ponieważ od razu wiesz jakie koszty poniesiesz. Jeżeli zgodzisz się z zaproponowaną przez nas kwotą, a zapewne tak będzie, bo posiadamy bardzo konkurencyjne ceny, to wybierzesz formę zapłaty oraz sposób wysyłki, a nasz tłumacz przystąpi do wykonania tłumaczenia.

Dlaczego warto wybrać nasze biuro tłumaczeń AKTET?

Nasi pracownicy szczycą się doskonałą znajomością języków obcych, ale również są wykwalifikowani w innych dziedzinach, dzięki czemu mogą bez problemu przeprowadzić tłumaczenia techniczne czy ekonomiczne. Przyjmujemy dokumenty z każdego miejsca na ziemi, więc nie musisz chodzić od jednego biura do drugiego. U nas masz kompleksowe usługi tłumaczeń na różne języki. Nasze terminy są krótkie, a dodatkowo w swojej ofercie mamy tłumaczenia ekspresowe, dzięki którym jeszcze bardziej możesz skrócić czas tłumaczenia Twoich dokumentów. Termin takich przekładów ustalany jest indywidualnie z każdym klientem, ponieważ do każdego zlecenia staramy podejść się indywidualnie. Dla nas zadowolenie klienta jest najważniejsze, ponieważ wiemy, że taka osoba chętnie do nas wraca w razie konieczności wykonania kolejnego tłumaczenia. Zachęca także cena tłumaczeń, niektóre zlecenia to naprawdę tanie tłumaczenie. Napisz do nas i się przekonaj!

Tłumacz Zielona Góra i okolice - współpraca z firmami i osobami prywatnymi

Nie ważne czy potrzebujesz tłumaczeń prywatnie, czy jako firma. Zajmujemy się tłumaczeniami dla każdej grupy osób. Tłumaczenia ekonomiczne najczęściej wykonywane są firm, jeżeli jednak potrzebujesz ich na potrzeby własne to dla nas żaden problem. Współpraca z firmami często zaczyna się od jednego zlecenia, jednak zadowoleni wracają po więcej i nawiązują stałą współpracę z naszym biurem.

Dlaczego Biuro Tłumaczeń Aktet?

Nasza firma od lat szczyci się zadowoleniem i dobrą opinią swoich klientów. Na każdym kroku dążymy do samorozwoju i doskonalenia swoich usług.

Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach przysięgłych, a także w przełożeniach specjalistycznych tekstów z różnych branż, treści reklamowych czy stron internetowych.

kobieta szukająca w słowniku tłumaczenia

E-dostarczenie i odbiór tłumaczeń.

Ze względu na wygodę naszych klientów przyjmujemy i wysyłamy przetłumaczone dokumenty wyłącznie korespondencyjnie za pomocą przesyłek kurierskich, pocztowych, a także drogą elektroniczna.

Nasz sposób pracy pozwala nam na współpracę z klientami z okolic, całej Polski, a nawet i świata.

Jakich tłumaczeń się podejmujemy w naszym biurze?

Tłumaczenia zwykłe, nie wymagające uwierzytelnienia, sporządzane i dostarczane online. Tłumaczenia przysięgłe sporządzane są na papierze, uwierzytelnione podpisem i pieczęcią tłumacza przysięgłego, wysłane kurierem.
Tłumaczenia specjalistyczne
Tłumaczenia specjalistyczne
Tłumaczenia książek
Tłumaczenia książek
Tłumaczenia nietypowe
Tłumaczenia nietypowe
Tłumaczenia oferty
Tłumaczenia oferty
Tłumaczenia umowy
Tłumaczenia umowy
Tłumaczenia CV
Tłumaczenia CV
oraz wiele innych ...

Jak wygląda proces tłumaczenia w naszym biurze?

Zlecanie i wykonywanie tłumaczeń w Biurze Tłumaczeń Aktet jest bardzo proste i szybkie!

1

Wypełnij formularz Darmowej wyceny lub prześlij teksty do tłumaczenia na nasz adres email.

2

W ciągu 30 minut przygotujemy dla Państwa najlepszą ofertę tłumaczenia.

3

Po zaakceptowaniu naszej wyceny, ustalamy z Państwem formę płatności i sposób dostawy.

4

Wykonujemy zlecone tłumaczenia zgodnie z ustalonym terminem.

5

Przesyłamy Państwu przetłumaczony dokument za pomocą ekspresowej przesyłki kurierskiej, pocztą tradycyjną lub drogą mejlową.

Oferujemy tłumaczenia, aż w 42 językach.

Przetłumaczymy każdy dokument z języka lubuskieego na: *