Tłumaczenia w Województwie podkarpackim

Wszystkie tłumaczenia wyceniamy bezpłatnie, nawet do 30 minut!

Wykonujemy tłumaczenia pisemne w ponad 40 różnych językach!

Zapewniamy wysoką jakość tłumaczeń w krótkich terminach!

Biuro tłumaczeń AKTET jest wyróżniającą się na rynku firmą specjalizującą się w przekładzie tekstów z ponad 70 różnych języków oraz kombinacji językowych. W swoich działaniach stawiamy głównie na jakość i zadowolenie klientów, bo to nasi klienci współtworzą naszą firmę. Na każdym kroku dążymy do samorozwoju i doskonalenia swoich usług. W AKTET pracują wyłącznie specjaliści, którzy na co dzień wykorzystują języki obce w praktyce i stale rozwijają swoje umiejętności. Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach przysięgłych, a także w przekładach specjalistycznych tekstów z różnych branż, treści reklamowych czy stron internetowych.

Tłumaczenia podkarpackie (Rzeszów, Krosno i okolice)

Województwo podkarpackie to piękne tereny, które przyciągają zarówno turystów, jak i wiele firm zagranicznych, które chcą współpracować z polskimi. Nasza firma posiada w swojej ofercie tłumaczenia na język słowacki, dlatego też wiele osób z tamtych obszarów chętnie z nami współpracuje. Tłumaczenia pisemne wykonujemy szybko i starannie. Każdy tłumacz w naszej firmie dobierany jest odpowiednio do zlecenia. Wykonujemy tłumaczenia ekspresowe, ponieważ wiemy, jak ważny jest czas w przypadku prowadzenia firmy.

Tłumaczenia techniczne zarówno dla firm, jak i osób prywatnych

W naszej ofercie posiadamy usługę tłumaczenia techniczne. Biuro tłumaczeń AKTET zatrudnia samych wybitnych specjalistów. Są oni doskonałymi poliglotami, ale także mają ogromną wiedzę z zakresu tematów technicznych. Jest to bardzo ważne, ponieważ pozwala im to tłumaczyć Twoje teksty z łatwością. Znajomość języka technicznego zarówno w języku ojczystym, jak i obcym jest ważne, ponieważ jesteśmy wtedy pewni, że tłumacz zna mechanizmy działania i ma wiedzę na temat tego, co tłumaczy. Wykonujemy zlecenia zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Tłumaczenia z zakresu motoryzacji, robotyki czy rolnictwa nie są dla nas żadnym problemem. Staramy się zawsze dopasować ofertę do każdego zamówienia tak, żeby nasi klienci zawsze byli zadowoleni i chętnie do nas wracali, a takich osób nie brakuje.

Tłumaczenia finansowe to nasza specjalność

Tłumaczenia ekonomiczne czy finansowe powinny być wykonywane zawsze przez osoby, które biegle posługują się językiem obcym, ale także posiadają wiedzę z rachunkowości, finansów, prawa czy ekonomii. Tylko znajomość pojęć związanych z tymi branżami pozwoli tłumaczowi przetłumaczyć Twój tekst perfekcyjnie. Nasza firma zatrudnia wybitnych specjalistów, którzy znają doskonale te zagadnienia, dzięki czemu możesz być pewien, że Twoje dokumenty będą przetłumaczone z najwyższą starannością i żaden błąd się w nich nie pojawi. Wiemy, że każda pomyłka może kosztować Cię bardzo wiele, dlatego nasze tłumaczenia najczęściej sprawdzane są przez kilka osób, żeby wyeliminować błąd.

Nasze biuro, które działa online to oszczędność czasu i pieniędzy dla Ciebie. Nie musisz jeździć po całym mieście i szukać firmy, która przetłumaczy dla Ciebie dokumenty. Wystarczy, że wyślesz je do nas, a my zajmiemy się już resztą. Można powiedzieć, że to tanie tłumaczenia, ponieważ oszczędzasz swój czas i pieniądze, które dodatkowo wydałbyś na paliwo, szukając firmy stacjonarnej. Zapraszamy do współpracy, możemy obiecać, że będziesz zadowolony z szybkości i jakości przetłumaczonych dokumentów!

Dlaczego Biuro Tłumaczeń Aktet?

Nasza firma od lat szczyci się zadowoleniem i dobrą opinią swoich klientów. Na każdym kroku dążymy do samorozwoju i doskonalenia swoich usług.

Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach przysięgłych, a także w przełożeniach specjalistycznych tekstów z różnych branż, treści reklamowych czy stron internetowych.

kobieta szukająca w słowniku tłumaczenia

E-dostarczenie i odbiór tłumaczeń.

Ze względu na wygodę naszych klientów przyjmujemy i wysyłamy przetłumaczone dokumenty wyłącznie korespondencyjnie za pomocą przesyłek kurierskich, pocztowych, a także drogą elektroniczna.

Nasz sposób pracy pozwala nam na współpracę z klientami z okolic, całej Polski, a nawet i świata.

Jakich tłumaczeń się podejmujemy w naszym biurze?

Tłumaczenia zwykłe, nie wymagające uwierzytelnienia, sporządzane i dostarczane online. Tłumaczenia przysięgłe sporządzane są na papierze, uwierzytelnione podpisem i pieczęcią tłumacza przysięgłego, wysłane kurierem.
Tłumaczenia specjalistyczne
Tłumaczenia specjalistyczne
Tłumaczenia książek
Tłumaczenia książek
Tłumaczenia nietypowe
Tłumaczenia nietypowe
Tłumaczenia oferty
Tłumaczenia oferty
Tłumaczenia umowy
Tłumaczenia umowy
oraz wiele innych ...

Jak wygląda proces tłumaczenia w naszym biurze?

Zlecanie i wykonywanie tłumaczeń w Biurze Tłumaczeń Aktet jest bardzo proste i szybkie!

1

Wypełnij formularz Darmowej wyceny lub prześlij teksty do tłumaczenia na nasz adres email.

2

W ciągu 30 minut przygotujemy dla Państwa najlepszą ofertę tłumaczenia.

3

Po zaakceptowaniu naszej wyceny, ustalamy z Państwem formę płatności i sposób dostawy.

4

Wykonujemy zlecone tłumaczenia zgodnie z ustalonym terminem.

5

Przesyłamy Państwu przetłumaczony dokument za pomocą ekspresowej przesyłki kurierskiej, pocztą tradycyjną lub drogą mejlową.

Oferujemy tłumaczenia, aż w 42 językach.

Przetłumaczymy każdy dokument z języka podkarpackieego na: *