Tłumaczenia w Województwie łódzkim

Wszystkie tłumaczenia wyceniamy bezpłatnie, nawet do 30 minut!

Wykonujemy tłumaczenia pisemne w ponad 40 różnych językach!

Zapewniamy wysoką jakość tłumaczeń w krótkich terminach!

Biuro tłumaczeń AKTET jest wyróżniającą się na rynku firmą specjalizującą się w przekładzie tekstów z ponad 70 różnych języków oraz kombinacji językowych. W swoich działaniach stawiamy głównie na jakość i zadowolenie klientów, bo to nasi klienci współtworzą naszą firmę. Na każdym kroku dążymy do samorozwoju i doskonalenia swoich usług. W AKTET pracują wyłącznie specjaliści, którzy na co dzień wykorzystują języki obce w praktyce i stale rozwijają swoje umiejętności. Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach przysięgłych, a także w przekładach specjalistycznych tekstów z różnych branż, treści reklamowych czy stron internetowych.

Tłumaczenia łódzkie (Łódź i okolice)

Szukasz firmy, które wykona dla Ciebie tanie tłumaczenia, zachowując przy tym wysoką jakość przełożonego teksty? Nie mogłeś trafić lepiej! AKTET to biuro tłumaczeń, które działa na rynku od wielu lat i ma doskonałe opinie od swoich klientów. Ogromnym plusem naszej firmy jest to, że działamy online, więc nie musisz wychodzić z domu, żeby przetłumaczyć dokumenty. Przyjmujemy dokumenty z różnych krajów, miast czy regionów. Województwo łódzkie i miasto Łódź to miejsce skąd mamy bardzo dużo zleceń ze względu na ogromną sieć firm zagranicznych, które działają właśnie w tym miejscu.

Tłumaczenia specjalistyczne

Każdy nasz tłumacz doskonale zna język obcy. Dodatkowo niektórzy mają wykształcenie w kierunkach technicznych, ekonomicznych czy prawnych, co daje nam przewagę nad innymi biurami tłumaczy, ponieważ pracują u nas eksperci. Jest to bardzo ważne w przypadku tłumaczeń specjalistycznych. Wykonujemy tłumaczenia techniczne oraz ekonomiczne. Dzięki wiedzy naszych specjalistów możesz być pewnie, że tekst zostanie przełożony w poprawny sposób. Ważne jest, żeby tłumacz rozumiał zarówno tekst w języku obcym, jak i znał pojęcia związane z nim. Tłumaczenia ekonomiczne są zlecane osobą, które mają wykształcenie wyższe w kierunkach prawnych czy finansowych.

Czas wykonania usługi – tłumaczenia ekspresowe

Czas wykonania usługi jest uzależniony od ilości stron dokumentu do przetłumaczenia oraz tego, czy jest to tekst zwykły, czy specjalistyczny. Tłumaczenia pisemne tekstów technicznych czy ekonomicznych zazwyczaj zajmują więcej czasu niż przetłumaczenie zwykłych dokumentów. Wykonujemy także tłumaczenia ekspresowe. Termin takiego tłumaczenia jest ustalany indywidualnie z klientem, jednak staramy się przeprowadzić go jak najszybciej. Będzie on jednak na pewno szybszy niż tłumaczenie w lokalnym biurze, które znajduje się w takim mieście jak Łódź czy Bełchatów. Wiemy, że terminy w takich miejscach są bardzo odległe. Dlatego warto wybrać nasze biuro, które pracuje online. Po wysłaniu do nas dokumentów już po 30 minutach od ich otrzymania przez nas otrzymasz bezpłatną wycenę.

Tłumaczenie przysięgłe w Łodzi i okolicach

Wykonywamy dla Ciebie także tłumaczenie uwierzytelnione. Przekładamy umowy, certyfikaty czy akty stanu cywilnego. Nasi pracownicy mają odpowiednie tytuły i uprawnienia do tłumaczenia takich dokumentów. Po zakończonym przekładzie zawsze uwierzytelniają teksty odpowiednią pieczęcią dzięki, której Twoje przetłumaczone dokumenty będą miały moc prawną.

Jeżeli potrzebujesz szybkiego i profesjonalnego tłumaczenia, to zapraszamy do naszego biura AKTET. Szanujemy Twój czas, a Ty oraz Twoje dokumenty są dla nas najważniejsze. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, ponieważ słuchamy potrzeb naszych klientów.

Dlaczego Biuro Tłumaczeń Aktet?

Nasza firma od lat szczyci się zadowoleniem i dobrą opinią swoich klientów. Na każdym kroku dążymy do samorozwoju i doskonalenia swoich usług.

Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach przysięgłych, a także w przełożeniach specjalistycznych tekstów z różnych branż, treści reklamowych czy stron internetowych.

kobieta szukająca w słowniku tłumaczenia

E-dostarczenie i odbiór tłumaczeń.

Ze względu na wygodę naszych klientów przyjmujemy i wysyłamy przetłumaczone dokumenty wyłącznie korespondencyjnie za pomocą przesyłek kurierskich, pocztowych, a także drogą elektroniczna.

Nasz sposób pracy pozwala nam na współpracę z klientami z okolic, całej Polski, a nawet i świata.

Jakich tłumaczeń się podejmujemy w naszym biurze?

Tłumaczenia zwykłe, nie wymagające uwierzytelnienia, sporządzane i dostarczane online. Tłumaczenia przysięgłe sporządzane są na papierze, uwierzytelnione podpisem i pieczęcią tłumacza przysięgłego, wysłane kurierem.
Tłumaczenia specjalistyczne
Tłumaczenia specjalistyczne
Tłumaczenia książek
Tłumaczenia książek
Tłumaczenia nietypowe
Tłumaczenia nietypowe
Tłumaczenia oferty
Tłumaczenia oferty
Tłumaczenia umowy
Tłumaczenia umowy
oraz wiele innych ...

Jak wygląda proces tłumaczenia w naszym biurze?

Zlecanie i wykonywanie tłumaczeń w Biurze Tłumaczeń Aktet jest bardzo proste i szybkie!

1

Wypełnij formularz Darmowej wyceny lub prześlij teksty do tłumaczenia na nasz adres email.

2

W ciągu 30 minut przygotujemy dla Państwa najlepszą ofertę tłumaczenia.

3

Po zaakceptowaniu naszej wyceny, ustalamy z Państwem formę płatności i sposób dostawy.

4

Wykonujemy zlecone tłumaczenia zgodnie z ustalonym terminem.

5

Przesyłamy Państwu przetłumaczony dokument za pomocą ekspresowej przesyłki kurierskiej, pocztą tradycyjną lub drogą mejlową.

Oferujemy tłumaczenia, aż w 42 językach.

Przetłumaczymy każdy dokument z języka łódzkieego na: *