Tłumaczenia w Województwie śląskim

Wszystkie tłumaczenia wyceniamy bezpłatnie, nawet do 30 minut!

Wykonujemy tłumaczenia pisemne w ponad 40 różnych językach!

Zapewniamy wysoką jakość tłumaczeń w krótkich terminach!

Biuro tłumaczeń AKTET jest wyróżniającą się na rynku firmą specjalizującą się w przekładzie tekstów z ponad 70 różnych języków oraz kombinacji językowych. W swoich działaniach stawiamy głównie na jakość i zadowolenie klientów, bo to nasi klienci współtworzą naszą firmę. Na każdym kroku dążymy do samorozwoju i doskonalenia swoich usług. W AKTET pracują wyłącznie specjaliści, którzy na co dzień wykorzystują języki obce w praktyce i stale rozwijają swoje umiejętności. Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach przysięgłych, a także w przekładach specjalistycznych tekstów z różnych branż, treści reklamowych czy stron internetowych.

Tłumaczenia Śląsk (Katowice, Gliwice i okolice)

Nasza firma ma w swojej ofercie tłumaczenia na 70 różnych języków, dzięki czemu przetłumaczysz kilka dokumentów w różnych językach w jednym miejscu. Jest to ogromna oszczędność czasu, ponieważ nie musisz szukać kilku firm do każdego dokumentu osobno. Śląsk (Katowice, Gliwice, Częstochowa, Sosnowiec i okolice) to jeden z obszarów naszego działania, ale przyjmujemy zlecenia z każdego miejsca na Ziemi.

Dlaczego AKTET?

Tłumaczenia zwykłe czy tłumaczenia uwierzytelnione to dla nas chleb powszedni. Wykonujemy takie zlecenia codziennie. Okres realizacji jest krótki, bo wiemy, że czas to pieniądz. Tłumaczenia pisemne wysyłamy za pomocą firmy kurierskiej lub poczty tradycyjnej, w tym drugim wypadku jest to przesyłka priorytetowa, aby Twoje dokumenty dotarły do Ciebie jak najszybciej. Ekspresowe tłumaczenia to cel naszej firmy. Niektóre zlecenia jesteśmy w stanie wykonać nawet w 2 dni robocze.

Wykonujemy także tłumaczenia techniczne. W przypadku takich tłumaczeń ważne jest, aby tłumacz znał branżę od strony technicznej. Nie wystarczy tutaj tylko znajomość języka, ale ważne jest także, żeby osoba tłumacząca znała procesy i mechanizmy działania danej dziedziny. W przypadku takich tłumaczeń nie może zdarzyć się żaden błąd. Możemy zagwarantować, że nasz tłumacz zna się na rzeczy i podchodzi do każdego zlecenia z najwyższą starannością i dokładnością.

Tłumaczenia ekonomiczne powierzamy tylko specjalistom w tej dziedzinie. Nasi tłumacze łączą swoją wiedzą z zakresu ekonomii z doskonałą znajomością języka obcego. Możesz być pewien, że Twój tekst trafi do specjalisty, a nie do laika. Jest to bardzo ważne, ponieważ nieznajomość działu ekonomii może przełożyć się na błędy w tłumaczeniu. A jak wiadomo w tej dziedzinie błąd może kosztować osobę zlecająca tłumaczenie bardzo wiele. U nas masz jak w banku, że tłumaczenie będzie wykonane przez specjalistę.

Tłumacz Katowice i okolice - bonus na początek

Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z naszą firmą, to już na jej początku dostaniesz od nas prezent. Jaki? Darmową wycenę Twoich tekstów. Chcemy, żebyś zawsze wiedział, jaki koszt będziesz musiał ponieść. Nie lubimy ukrytych kosztów czy dodatkowych opłat. Co ważne, wycena trwa tylko 30 minut od otrzymania Twojego zgłoszenia. Możesz to zrobić za pomocą poczty elektronicznej lub formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie. Staramy się także zawsze dopasować cenę indywidualnie do każdego tekstu. Tanie tłumaczenie to najczęściej tłumaczenie prostych tekstów, które nie potrzebują potwierdzenia przez tłumacza przysięgłego. Większy koszt jest w przypadku tekstów, które potrzebują uwierzytelnienia. Jednak nasze ceny są bardzo konkurencyjne, a co najważniejsze cena naszych usług zdecydowanie przekłada się na jakość wykonania.

Dlaczego Biuro Tłumaczeń Aktet?

Nasza firma od lat szczyci się zadowoleniem i dobrą opinią swoich klientów. Na każdym kroku dążymy do samorozwoju i doskonalenia swoich usług.

Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach przysięgłych, a także w przełożeniach specjalistycznych tekstów z różnych branż, treści reklamowych czy stron internetowych.

kobieta szukająca w słowniku tłumaczenia

E-dostarczenie i odbiór tłumaczeń.

Ze względu na wygodę naszych klientów przyjmujemy i wysyłamy przetłumaczone dokumenty wyłącznie korespondencyjnie za pomocą przesyłek kurierskich, pocztowych, a także drogą elektroniczna.

Nasz sposób pracy pozwala nam na współpracę z klientami z okolic, całej Polski, a nawet i świata.

Jakich tłumaczeń się podejmujemy w naszym biurze?

Tłumaczenia zwykłe, nie wymagające uwierzytelnienia, sporządzane i dostarczane online. Tłumaczenia przysięgłe sporządzane są na papierze, uwierzytelnione podpisem i pieczęcią tłumacza przysięgłego, wysłane kurierem.
Tłumaczenia specjalistyczne
Tłumaczenia specjalistyczne
Tłumaczenia książek
Tłumaczenia książek
Tłumaczenia nietypowe
Tłumaczenia nietypowe
Tłumaczenia oferty
Tłumaczenia oferty
Tłumaczenia umowy
Tłumaczenia umowy
oraz wiele innych ...

Jak wygląda proces tłumaczenia w naszym biurze?

Zlecanie i wykonywanie tłumaczeń w Biurze Tłumaczeń Aktet jest bardzo proste i szybkie!

1

Wypełnij formularz Darmowej wyceny lub prześlij teksty do tłumaczenia na nasz adres email.

2

W ciągu 30 minut przygotujemy dla Państwa najlepszą ofertę tłumaczenia.

3

Po zaakceptowaniu naszej wyceny, ustalamy z Państwem formę płatności i sposób dostawy.

4

Wykonujemy zlecone tłumaczenia zgodnie z ustalonym terminem.

5

Przesyłamy Państwu przetłumaczony dokument za pomocą ekspresowej przesyłki kurierskiej, pocztą tradycyjną lub drogą mejlową.

Oferujemy tłumaczenia, aż w 42 językach.

Przetłumaczymy każdy dokument z języka śląskieego na: *