Tłumaczenia w Województwie warmińsko-mazurskim

Wszystkie tłumaczenia wyceniamy bezpłatnie, nawet do 30 minut!

Wykonujemy tłumaczenia pisemne w ponad 40 różnych językach!

Zapewniamy wysoką jakość tłumaczeń w krótkich terminach!

Biuro tłumaczeń AKTET jest wyróżniającą się na rynku firmą specjalizującą się w przekładzie tekstów z ponad 70 różnych języków oraz kombinacji językowych. W swoich działaniach stawiamy głównie na jakość i zadowolenie klientów, bo to nasi klienci współtworzą naszą firmę. Na każdym kroku dążymy do samorozwoju i doskonalenia swoich usług. W AKTET pracują wyłącznie specjaliści, którzy na co dzień wykorzystują języki obce w praktyce i stale rozwijają swoje umiejętności. Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach przysięgłych, a także w przekładach specjalistycznych tekstów z różnych branż, treści reklamowych czy stron internetowych.

Tłumaczenia warmińsko-mazurskie (Olsztyn i okolice)

Szukasz tłumacza języka japońskiego, chińskiego albo fińskiego? Nie mogłeś trafić lepiej! Nasze biuro AKTET wykonuję tłumaczenia pisemne na 70 różnych języków, już nie musisz szukać kilku firm, żeby przetłumaczyć Twoje dokumenty na inne języki. Działamy na rynku już wiele lat i jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony ze współpracy z nami. Pracujemy online, więc nie ważne skąd chcesz wysłać do nas dokumenty.

Ekspresowe tłumaczenia to nasza specjalność

Wykonujemy na życzenie klienta tłumaczenia ekspresowe. Wystarczy, że wyślesz do nas swoje dokumenty, a my po 30 minutach prześlemy Ci bezpłatną wycenę Twoich tekstów. Tłumaczenia ekspresowe wykonujemy najszybciej jak się da, a termin ustalany jest zawsze indywidualnie dla każdego klienta. Proste teksty, które nie wymagają specjalistycznej wiedzy, tak jak w wypadku tłumaczeń technicznych czy ekonomicznych, wykonujemy nawet w ciągu 2 dni roboczych (5 stron po 1125 znaków).

Tłumacz Olsztyn i okolice - tłumaczenia dla każdego

Nie ważne czy prowadzisz firmę, czy jesteś osobą prywatną, przygotowujemy tłumaczenia dla każdego. Zawsze indywidualnie wybieramy tłumacza do każdego zlecenia, ponieważ wiemy, jak ważne jest dokładne wykonanie tłumaczenia dla Ciebie. Tłumaczenia techniczne to dokumenty, które wymagają większej wiedzy od naszego pracownika niż tłumaczenie zwykłe. Osoba taka musi posiadać wiedzę z zakresu tematów technicznych. Każdy tłumacz podchodzi do swojego zlecenia bardzo rzetelnie i wie, że nie może popełnić żadnego błędu, dlatego właśnie tak ważne jest znanie danej dziedziny. Tłumaczenia ekonomiczne to również dokumenty, do których przekładu potrzebna jest osoba, która jest specjalistą w takich branżach jak finanse, prawo czy ekonomia. W wypadku tłumaczeń specjalistycznych nie może wystąpić żadna pomyłka, ponieważ wiemy jakie straty może przynieść to dla Twojej firmy. Jednak nas specjaliści nie pozwalają sobie na błędy. Często dany dokument sprawdzany jest także przez drugą osobę.

Tanie tłumaczenia? Z nami to możliwe!

Nasze biuro stara się dopasować cenę do każdego zamówienia. Tanie tłumaczenia występują w przypadku prostych dokumentów, które nie wymagają od naszych tłumaczy dodatkowej wiedzy specjalistycznej ani nie są tłumaczami przysięgłymi. Wiemy jakie ceny są w przypadku biur stacjonarnych w takich województwach jak warmińsko-mazurskie czy śląskie i zdecydowanie możemy powiedzieć, że nasze ceny są bardzo konkurencyjne. Dodatkowo nie musisz wychodzić z domu i szukać biura lokalnie, wystarczy dostęp do internetu.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Napisz do nas, a na pewno będziesz zadowolony. Dla nas liczy się czas oraz rzetelne tłumaczenia.

Dlaczego Biuro Tłumaczeń Aktet?

Nasza firma od lat szczyci się zadowoleniem i dobrą opinią swoich klientów. Na każdym kroku dążymy do samorozwoju i doskonalenia swoich usług.

Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach przysięgłych, a także w przełożeniach specjalistycznych tekstów z różnych branż, treści reklamowych czy stron internetowych.

kobieta szukająca w słowniku tłumaczenia

E-dostarczenie i odbiór tłumaczeń.

Ze względu na wygodę naszych klientów przyjmujemy i wysyłamy przetłumaczone dokumenty wyłącznie korespondencyjnie za pomocą przesyłek kurierskich, pocztowych, a także drogą elektroniczna.

Nasz sposób pracy pozwala nam na współpracę z klientami z okolic, całej Polski, a nawet i świata.

Jakich tłumaczeń się podejmujemy w naszym biurze?

Tłumaczenia zwykłe, nie wymagające uwierzytelnienia, sporządzane i dostarczane online. Tłumaczenia przysięgłe sporządzane są na papierze, uwierzytelnione podpisem i pieczęcią tłumacza przysięgłego, wysłane kurierem.
Tłumaczenia specjalistyczne
Tłumaczenia specjalistyczne
Tłumaczenia książek
Tłumaczenia książek
Tłumaczenia nietypowe
Tłumaczenia nietypowe
Tłumaczenia oferty
Tłumaczenia oferty
Tłumaczenia umowy
Tłumaczenia umowy
oraz wiele innych ...

Jak wygląda proces tłumaczenia w naszym biurze?

Zlecanie i wykonywanie tłumaczeń w Biurze Tłumaczeń Aktet jest bardzo proste i szybkie!

1

Wypełnij formularz Darmowej wyceny lub prześlij teksty do tłumaczenia na nasz adres email.

2

W ciągu 30 minut przygotujemy dla Państwa najlepszą ofertę tłumaczenia.

3

Po zaakceptowaniu naszej wyceny, ustalamy z Państwem formę płatności i sposób dostawy.

4

Wykonujemy zlecone tłumaczenia zgodnie z ustalonym terminem.

5

Przesyłamy Państwu przetłumaczony dokument za pomocą ekspresowej przesyłki kurierskiej, pocztą tradycyjną lub drogą mejlową.

Oferujemy tłumaczenia, aż w 42 językach.

Przetłumaczymy każdy dokument z języka warmińsko-mazurskieego na: *