Tłumaczenia w Województwie pomorskim

Wszystkie tłumaczenia wyceniamy bezpłatnie, nawet do 30 minut!

Wykonujemy tłumaczenia pisemne w ponad 40 różnych językach!

Zapewniamy wysoką jakość tłumaczeń w krótkich terminach!

Biuro tłumaczeń AKTET jest wyróżniającą się na rynku firmą specjalizującą się w przekładzie tekstów z ponad 70 różnych języków oraz kombinacji językowych. W swoich działaniach stawiamy głównie na jakość i zadowolenie klientów, bo to nasi klienci współtworzą naszą firmę. Na każdym kroku dążymy do samorozwoju i doskonalenia swoich usług. W AKTET pracują wyłącznie specjaliści, którzy na co dzień wykorzystują języki obce w praktyce i stale rozwijają swoje umiejętności. Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach przysięgłych, a także w przekładach specjalistycznych tekstów z różnych branż, treści reklamowych czy stron internetowych.

Tłumaczenia pomorskie (Gdańsk, Gdynia i okolice)

Nasze biuro tłumaczeń ciągle się rozwija i poszerza wiedzę w zakresie języków obcych, jak i tematów technicznych czy ekonomicznych, których znajomość jest niezbędna w naszej pracy. Dowodem na nasz profesjonalizm są pozytywne oceny klientów, którzy chętnie do nas wracają. Staramy się dopasować do wymagań naszych klientów, a każde zlecenie jest rozpatrywane indywidualnie. Działamy online, co jest ogromnym plusem, ponieważ możesz wysłać swoje dokumenty z każdego miejsca na świecie.

Potrzebujesz szybkiego tłumaczenia w Gdańsku i okolicach? Napisz do nas

Nasze biuro wykonuje tłumaczenia ekspresowe. Wiemy, że dla każdego liczy się czas. Często potrzebujesz szybko przetłumaczyć jakieś dokumenty, potrzebne choćby do wyjazdu za granicę. Dla nas to żaden problem. Wyślij nam swoje dokumenty, a my w ciągu 30 minut odeślemy ich wycenę. Po zatwierdzeniu kosztów przechodzimy do realizacji. Dokumenty odsyłamy do Ciebie za pośrednictwem kuriera, poczty polskiej (w tym wypadku jest to przesyłka priorytetowa) oraz za pomocą poczty elektronicznej.

Tłumaczenia techniczne i ekonomiczne – wiedza to podstawa

Na Twoje potrzeby wykonujemy tłumaczenia techniczne i ekonomiczne. Nasi specjaliści wykształceni są w potrzebnych kierunkach do tego celu, dzięki temu możesz być pewnie, że tekst zostanie przetłumaczony w poprawny sposób. W Gdyni jest wiele zagranicznych firm, które współpracują z polskimi. Wiemy, jak często dostajesz dokumenty od zagranicznych firm, które musisz przetłumaczyć. Tłumaczenia pisemne wykonują tylko Ci pracownicy, którzy mają wiedzę na tematy techniczne oraz ekonomiczne w zależności od dostarczonych dokumentów. Tłumacz danego tekstu doskonale rozumie pojęcia specjalistyczne zarówno w języku polskim, jak i obcym. Jest to ogromnie ważne, ponieważ pomaga eliminować błędy, które mógłby wyniknąć w przypadku tłumaczenia przez zwykłego tłumacza. Tłumaczenia ekonomiczne wymagają posiadania wiedzy z takich dziedzin jak ekonomia, finanse czy prawo. Nasi pracownicy są specjalistami w tych branżach.

Biuro tłumaczeń AKTET – przetłumaczymy dla Ciebie wszystko

Nasza firma nie boi się nowych wyzwań i stawia wysoko cele, które chce osiągnąć. Zajmujemy się tłumaczeniami od lat, mimo to dalej się szkolimy i rozwijamy. Każde zlecenie jest dla nas bardzo ważne, bo wiemy, że zadowolony klient chętnie do nas wróci, a takich nie brakuje. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami. Realizujemy tanie tłumaczenia prostych tekstów. Wykonujemy swoją pracę w taki sposób, żeby każdy klient mógł z czystym sercem polecić nasze biuro innym. Zapraszamy do współpracy!

Dlaczego Biuro Tłumaczeń Aktet?

Nasza firma od lat szczyci się zadowoleniem i dobrą opinią swoich klientów. Na każdym kroku dążymy do samorozwoju i doskonalenia swoich usług.

Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach przysięgłych, a także w przełożeniach specjalistycznych tekstów z różnych branż, treści reklamowych czy stron internetowych.

kobieta szukająca w słowniku tłumaczenia

E-dostarczenie i odbiór tłumaczeń.

Ze względu na wygodę naszych klientów przyjmujemy i wysyłamy przetłumaczone dokumenty wyłącznie korespondencyjnie za pomocą przesyłek kurierskich, pocztowych, a także drogą elektroniczna.

Nasz sposób pracy pozwala nam na współpracę z klientami z okolic, całej Polski, a nawet i świata.

Jakich tłumaczeń się podejmujemy w naszym biurze?

Tłumaczenia zwykłe, nie wymagające uwierzytelnienia, sporządzane i dostarczane online. Tłumaczenia przysięgłe sporządzane są na papierze, uwierzytelnione podpisem i pieczęcią tłumacza przysięgłego, wysłane kurierem.
Tłumaczenia specjalistyczne
Tłumaczenia specjalistyczne
Tłumaczenia książek
Tłumaczenia książek
Tłumaczenia nietypowe
Tłumaczenia nietypowe
Tłumaczenia oferty
Tłumaczenia oferty
Tłumaczenia umowy
Tłumaczenia umowy
oraz wiele innych ...

Jak wygląda proces tłumaczenia w naszym biurze?

Zlecanie i wykonywanie tłumaczeń w Biurze Tłumaczeń Aktet jest bardzo proste i szybkie!

1

Wypełnij formularz Darmowej wyceny lub prześlij teksty do tłumaczenia na nasz adres email.

2

W ciągu 30 minut przygotujemy dla Państwa najlepszą ofertę tłumaczenia.

3

Po zaakceptowaniu naszej wyceny, ustalamy z Państwem formę płatności i sposób dostawy.

4

Wykonujemy zlecone tłumaczenia zgodnie z ustalonym terminem.

5

Przesyłamy Państwu przetłumaczony dokument za pomocą ekspresowej przesyłki kurierskiej, pocztą tradycyjną lub drogą mejlową.

Oferujemy tłumaczenia, aż w 42 językach.

Przetłumaczymy każdy dokument z języka pomorskieego na: *