Tłumaczenia w Województwie lubelskim

Wszystkie tłumaczenia wyceniamy bezpłatnie, nawet do 30 minut!

Wykonujemy tłumaczenia pisemne w ponad 40 różnych językach!

Zapewniamy wysoką jakość tłumaczeń w krótkich terminach!

Biuro tłumaczeń AKTET jest wyróżniającą się na rynku firmą specjalizującą się w przekładzie tekstów z ponad 70 różnych języków oraz kombinacji językowych. W swoich działaniach stawiamy głównie na jakość i zadowolenie klientów, bo to nasi klienci współtworzą naszą firmę. Na każdym kroku dążymy do samorozwoju i doskonalenia swoich usług. W AKTET pracują wyłącznie specjaliści, którzy na co dzień wykorzystują języki obce w praktyce i stale rozwijają swoje umiejętności. Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach przysięgłych, a także w przekładach specjalistycznych tekstów z różnych branż, treści reklamowych czy stron internetowych.

Tłumaczenia lubelskie (Lublin i okolice)

Szukasz sprawdzonej i rzetelnej firmy do przetłumaczenia Twoich dokumentów? Nie mogłeś lepiej trafić! Zajmujemy się tłumaczeniami tekstów na 70 różnych języków. Województwo lubelskie graniczy z naszym wschodnim sąsiadem – Ukrainą. Dostajemy z tego miejsca bardzo wiele dokumentów do przetłumaczenia. Chełm czy Lublin to miasta, gdzie mieszka bardzo wielu Ukraińców, którzy często zgłaszają się do nas po to, żeby przetłumaczyć swoje dokumenty związane z pobytem w Polsce. Nasze ceny są bardzo konkurencyjne, więc w naszej ofercie znajdują się także tanie tłumaczenia. Są to tłumaczenia proste i krótkie.

Tłumaczenie pisemne: techniczne czy ekonomiczne?

Nasze biuro specjalizuje się w tłumaczeniach specjalistycznych. Wykonujemy bardzo wiele zleceń w tym zakresie. Tłumaczenia ekonomiczne wykonywane są przez naszych specjalistów, którzy doskonale znają pojęcia związane z ekonomią, finansami, prawem czy rachunkowością. W naszej ofercie znajdują się także tłumaczenia ekspresowe, dzięki czemu możesz być pewien, że czas tłumaczenia Twoich dokumentów znacznie się skróci. Każdy tłumacz, pracujący w naszej firmie podchodzi do swojej pracy z najwyższą starannością. Wie, że nie może zdarzyć się żaden błąd, a teksty tłumaczone sprawdzane są często przez kilka osób, żeby nie dopuścić do pomyłki. Tłumaczenia techniczne to dla nas żaden problem. Tłumaczymy zarówno dokumentację, jak i rysunki techniczne. Nasi specjaliści nie tylko są doskonałymi poliglotami, ale także specjalistami w swojej dziedzinie.

Tłumacz Lublin i okolice - bogata oferta AKTET

Nasza firma tłumaczy teksty na 70 różnych języków. Mołdawski, niderlandzki czy turecki to dla nas żaden problem. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a każdy tłumacz dobierany jest pod dane zlecenie. Nasza firma działa online, więc nie musisz wychodzić z domu czy firmy, żeby przetłumaczyć swoje dokumenty. Jest to dla Ciebie duża oszczędność czasu. Stacjonarnie często trudno znaleźć biuro, które ma tak bogatą ofertę. Wiemy, że często potrzebujesz przetłumaczyć swój dokument na kilka różnych języków. Tłumaczenia pisemne w naszej firmie wykonywane są także przez tłumaczy przysięgłych. Więc jeśli potrzebujesz przekładu dokumentów, które wymagają uwierzytelnienia, to dobrze trafiłeś. Czas w każdej branży jest najważniejszy, a dzięki naszej firmie możesz liczyć na ekspresowe tłumaczenia online.

Współpracujemy zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi klientami. Jeżeli interesuje Cię nasza oferta, to skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub poczty elektronicznej.

Dlaczego Biuro Tłumaczeń Aktet?

Nasza firma od lat szczyci się zadowoleniem i dobrą opinią swoich klientów. Na każdym kroku dążymy do samorozwoju i doskonalenia swoich usług.

Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach przysięgłych, a także w przełożeniach specjalistycznych tekstów z różnych branż, treści reklamowych czy stron internetowych.

kobieta szukająca w słowniku tłumaczenia

E-dostarczenie i odbiór tłumaczeń.

Ze względu na wygodę naszych klientów przyjmujemy i wysyłamy przetłumaczone dokumenty wyłącznie korespondencyjnie za pomocą przesyłek kurierskich, pocztowych, a także drogą elektroniczna.

Nasz sposób pracy pozwala nam na współpracę z klientami z okolic, całej Polski, a nawet i świata.

Jakich tłumaczeń się podejmujemy w naszym biurze?

Tłumaczenia zwykłe, nie wymagające uwierzytelnienia, sporządzane i dostarczane online. Tłumaczenia przysięgłe sporządzane są na papierze, uwierzytelnione podpisem i pieczęcią tłumacza przysięgłego, wysłane kurierem.
Tłumaczenia specjalistyczne
Tłumaczenia specjalistyczne
Tłumaczenia książek
Tłumaczenia książek
Tłumaczenia nietypowe
Tłumaczenia nietypowe
Tłumaczenia oferty
Tłumaczenia oferty
Tłumaczenia umowy
Tłumaczenia umowy
oraz wiele innych ...

Jak wygląda proces tłumaczenia w naszym biurze?

Zlecanie i wykonywanie tłumaczeń w Biurze Tłumaczeń Aktet jest bardzo proste i szybkie!

1

Wypełnij formularz Darmowej wyceny lub prześlij teksty do tłumaczenia na nasz adres email.

2

W ciągu 30 minut przygotujemy dla Państwa najlepszą ofertę tłumaczenia.

3

Po zaakceptowaniu naszej wyceny, ustalamy z Państwem formę płatności i sposób dostawy.

4

Wykonujemy zlecone tłumaczenia zgodnie z ustalonym terminem.

5

Przesyłamy Państwu przetłumaczony dokument za pomocą ekspresowej przesyłki kurierskiej, pocztą tradycyjną lub drogą mejlową.

Oferujemy tłumaczenia, aż w 42 językach.

Przetłumaczymy każdy dokument z języka lubelskieego na: *