Tłumaczenia w Województwie dolnośląskim

Wszystkie tłumaczenia wyceniamy bezpłatnie, nawet do 30 minut!

Wykonujemy tłumaczenia pisemne w ponad 40 różnych językach!

Zapewniamy wysoką jakość tłumaczeń w krótkich terminach!

Biuro tłumaczeń AKTET jest wyróżniającą się na rynku firmą specjalizującą się w przekładzie tekstów z ponad 70 różnych języków oraz kombinacji językowych. W swoich działaniach stawiamy głównie na jakość i zadowolenie klientów, bo to nasi klienci współtworzą naszą firmę. Na każdym kroku dążymy do samorozwoju i doskonalenia swoich usług. W AKTET pracują wyłącznie specjaliści, którzy na co dzień wykorzystują języki obce w praktyce i stale rozwijają swoje umiejętności. Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach przysięgłych, a także w przekładach specjalistycznych tekstów z różnych branż, treści reklamowych czy stron internetowych.

Tłumacz dolnośląskie (Wrocław i okolice)

Potrzebujesz rzetelnej i sprawdzonej firmy do tłumaczeń Twoich dokumentów? Nie mogłeś lepiej trafić! AKTET to biuro tłumaczeń, które specjalizuje się w przekładzie wszelakich rodzajów dokumentów. Dla Ciebie wykonamy każde tłumaczenie. Posiadamy grono specjalistów, którzy są doskonali w swojej pracy. Działamy online, więc śmiało możesz wysłać do nas dokumenty bez potrzeby wychodzenia z domu. Województwo dolnośląskie i miasto Wrocław to jeden z obszarów naszego działania. Posiadamy wielu klientów z tego miejsca.

Tłumaczenia ekspresowe – czas to pieniądz

Wykonujemy tłumaczenia ekspresowe, bo wiemy, że czas jest najważniejszy. Często potrzebujesz szybko przetłumaczyć jakąś prezentację firmową lub konieczne jest tłumaczenie techniczne dla Twojej firmy. Zrobimy to dla Ciebie najszybciej, jak potrafimy. Termin takiego przekładu ustalany jest indywidualnie z każdym klientem. Co więcej, u nas szybkość nie oznacza gorszej jakości przekładu, wręcz przeciwnie, dbamy o to, żeby Twoje tłumaczenia miały najwyższą wartość i nie dopuszczamy do żadnych pomyłek, bo wiemy, jak wiele może to kosztować Twoją firmę.

Tłumaczenia uwierzytelnione we Wrocławiu i okolicach

Nasi specjaliści są tłumaczami przysięgłymi, więc bez problemu przetłumaczą dokument, który musi zostać potwierdzony podpisem przez osobę do tego uprawnioną. Każdy z naszych tłumaczy przysięgłych jest wpisany na listę Ministerstwa Sprawiedliwości. Po przetłumaczeniu dokumentów osoba taka poświadcza zgodność przekładu swoją pieczęcią wraz z imieniem, nazwiskiem, wskazanie języka, w zakresie którego ma uprawnienia oraz pozycję na liście tłumaczy. Dokumenty po przetłumaczeniu zostają do Ciebie wysłane pocztą polska (priorytet) lub kurierem, dzięki temu możesz być pewien, że dokumenty dotrą na czas. W niektórych wypadkach dokumenty mogą zostać wysłane pocztą elektroniczną, wówczas tłumacz podpisuje dokument kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

Tłumacz Wrocław i okolice – sprawdź cenę tłumaczenia!

Nasze biuro nie lubi ukrytych kosztów czy dodatkowych opłat, dlatego wycenę Twoich dokumentów dostaniesz w 30 minut od otrzymania przez naszą firmę tekstów do przetłumaczenia. Tłumaczenia pisemne to zwykle tanie tłumaczenia. Wykonuje się je szybko, najczęściej, jeśli jest to krótkie tłumaczenie to nawet w ciągu 2 dni roboczych. Przekłady specjalistyczne, czyli np. tłumaczenia ekonomiczne są trochę droższe. Cenę ustalamy indywidualnie do potrzeb klienta. Nasz tłumacz zawsze podchodzi do swojej pracy profesjonalnie i wykonuje ją z najwyższą starannością.

Jeśli jeszcze się zastanawiasz czy skorzystać z naszej oferty, to zapoznaj się z pozytywnymi opiniami na temat naszego biura. Mamy wielu stałych klientów, którzy chętnie do nas wracają, ponieważ wiedzą, że nasze cel to szybkie i wysoko jakościowo tłumaczenia.

Dlaczego Biuro Tłumaczeń Aktet?

Nasza firma od lat szczyci się zadowoleniem i dobrą opinią swoich klientów. Na każdym kroku dążymy do samorozwoju i doskonalenia swoich usług.

Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach przysięgłych, a także w przełożeniach specjalistycznych tekstów z różnych branż, treści reklamowych czy stron internetowych.

kobieta szukająca w słowniku tłumaczenia

E-dostarczenie i odbiór tłumaczeń.

Ze względu na wygodę naszych klientów przyjmujemy i wysyłamy przetłumaczone dokumenty wyłącznie korespondencyjnie za pomocą przesyłek kurierskich, pocztowych, a także drogą elektroniczna.

Nasz sposób pracy pozwala nam na współpracę z klientami z okolic, całej Polski, a nawet i świata.

Jakich tłumaczeń się podejmujemy w naszym biurze?

Tłumaczenia zwykłe, nie wymagające uwierzytelnienia, sporządzane i dostarczane online. Tłumaczenia przysięgłe sporządzane są na papierze, uwierzytelnione podpisem i pieczęcią tłumacza przysięgłego, wysłane kurierem.
Tłumaczenia specjalistyczne
Tłumaczenia specjalistyczne
Tłumaczenia książek
Tłumaczenia książek
Tłumaczenia nietypowe
Tłumaczenia nietypowe
Tłumaczenia oferty
Tłumaczenia oferty
Tłumaczenia umowy
Tłumaczenia umowy
oraz wiele innych ...

Jak wygląda proces tłumaczenia w naszym biurze?

Zlecanie i wykonywanie tłumaczeń w Biurze Tłumaczeń Aktet jest bardzo proste i szybkie!

1

Wypełnij formularz Darmowej wyceny lub prześlij teksty do tłumaczenia na nasz adres email.

2

W ciągu 30 minut przygotujemy dla Państwa najlepszą ofertę tłumaczenia.

3

Po zaakceptowaniu naszej wyceny, ustalamy z Państwem formę płatności i sposób dostawy.

4

Wykonujemy zlecone tłumaczenia zgodnie z ustalonym terminem.

5

Przesyłamy Państwu przetłumaczony dokument za pomocą ekspresowej przesyłki kurierskiej, pocztą tradycyjną lub drogą mejlową.

Oferujemy tłumaczenia, aż w 42 językach.

Przetłumaczymy każdy dokument z języka dolnośląskieego na: *