Tłumaczenia w Województwie świętokrzyskim

Wszystkie tłumaczenia wyceniamy bezpłatnie, nawet do 30 minut!

Wykonujemy tłumaczenia pisemne w ponad 40 różnych językach!

Zapewniamy wysoką jakość tłumaczeń w krótkich terminach!

Biuro tłumaczeń AKTET jest wyróżniającą się na rynku firmą specjalizującą się w przekładzie tekstów z ponad 70 różnych języków oraz kombinacji językowych. W swoich działaniach stawiamy głównie na jakość i zadowolenie klientów, bo to nasi klienci współtworzą naszą firmę. Na każdym kroku dążymy do samorozwoju i doskonalenia swoich usług. W AKTET pracują wyłącznie specjaliści, którzy na co dzień wykorzystują języki obce w praktyce i stale rozwijają swoje umiejętności. Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach przysięgłych, a także w przekładach specjalistycznych tekstów z różnych branż, treści reklamowych czy stron internetowych.

Tłumaczenia świętokrzyskie (Kielce i okolice)

Szukasz sprawdzonego i rzetelnego biura tłumaczeń? Dobrze trafiłeś, AKTET działa na rynku już wiele lat i jest w czołówce firm zajmujących się tłumaczeniem tekstów w Polsce i na rynkach zagranicznych. Wykonujemy przekłady na 70 różnych języków, dzięki czemu nie musisz szukać kilku firm, jeżeli chcesz przetłumaczyć swoje teksty na kilka języków.

Tłumaczenia pisemne bez wychodzenia z domu? Z nami to możliwe!

Nasze biuro tłumaczeń działa online, więc nie musisz przejmować się i szukać firmy w swojej najbliższej okolicy. Wiemy, że często takie biura są bardzo oblegane, więc trzeba długo czekać na wykonanie przekładu. Wykonujemy tłumaczenia pisemne, które są najbardziej popularnymi tłumaczeniami. Wystarczy, że wyślesz do nas swoje dokumenty, a my zajmiemy się resztą.
Świętokrzyskie to województwo, w którym mamy bardzo wielu naszych klientów. Są to zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Sposób naszego działania jest bardzo prosty, Ty wysyłasz nam swoje dokumenty, my wyceniamy koszt tłumaczenia i po Twojej akceptacji nasz tłumacz zaczyna przekładać Twoje dokumenty na potrzebny język. Współpracujemy z firmą kurierską oraz pocztą polską, więc możesz być pewien, że Twoje dokumenty szybko do Ciebie dotrą. Jeżeli istnieje taka możliwość, to przetłumaczone teksty odsyłamy za pomocą poczty elektronicznej.

Kupiłeś nowy samochód z zagranicy? Nie zapomnij przetłumaczyć dokumentów

Często osoby, które kupują samochód z zagranicy, zapominają, że dokumenty zakupu należy przetłumaczyć na język polski, jeżeli tego nie zrobisz, to nie będziesz miał możliwości zarejestrowania samochodu w Polsce. Wiemy, że w takim wypadku często goni Cię czas. Wychodzimy naprzeciw takim osobą jak Ty i w naszej ofercie posiadamy tłumaczenia ekspresowe. Termin takiego przekładu ustalany jest indywidualnie z klientem. Zawsze staramy się wykonać naszą pracę najszybciej, jak się da.

Tłumaczenia dla firm w Kielcach i okolicach

Współpracujemy z wieloma firmami, które potrzebują tłumaczeń specjalistycznych. Kielce to miasto, które prężnie się rozwija. Wiele firm z tego miasta nawiązuje z nami współpracę. Wykonujemy tłumaczenia techniczne, które wymagają od naszych tłumaczy znajomości nie tylko języka, ale także dużej wiedzy w zakresie pojęć technicznych. Jednak nasi pracownicy to wybitni specjaliści i każdy z nich wybierany jest do danego zlecenia. Tłumaczenia ekonomiczne wykonują osoby, które mają wykształcenie ekonomiczne, finansowe czy prawne.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Napisz i przekonaj się, że nasze biuro wykonuje tanie tłumaczenia. Odpowiemy na nurtujące pytania oraz przetłumaczymy Twoje dokumenty najszybciej jak to możliwe.

Dlaczego Biuro Tłumaczeń Aktet?

Nasza firma od lat szczyci się zadowoleniem i dobrą opinią swoich klientów. Na każdym kroku dążymy do samorozwoju i doskonalenia swoich usług.

Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach przysięgłych, a także w przełożeniach specjalistycznych tekstów z różnych branż, treści reklamowych czy stron internetowych.

kobieta szukająca w słowniku tłumaczenia

E-dostarczenie i odbiór tłumaczeń.

Ze względu na wygodę naszych klientów przyjmujemy i wysyłamy przetłumaczone dokumenty wyłącznie korespondencyjnie za pomocą przesyłek kurierskich, pocztowych, a także drogą elektroniczna.

Nasz sposób pracy pozwala nam na współpracę z klientami z okolic, całej Polski, a nawet i świata.

Jakich tłumaczeń się podejmujemy w naszym biurze?

Tłumaczenia zwykłe, nie wymagające uwierzytelnienia, sporządzane i dostarczane online. Tłumaczenia przysięgłe sporządzane są na papierze, uwierzytelnione podpisem i pieczęcią tłumacza przysięgłego, wysłane kurierem.
Tłumaczenia specjalistyczne
Tłumaczenia specjalistyczne
Tłumaczenia książek
Tłumaczenia książek
Tłumaczenia nietypowe
Tłumaczenia nietypowe
Tłumaczenia oferty
Tłumaczenia oferty
Tłumaczenia umowy
Tłumaczenia umowy
oraz wiele innych ...

Jak wygląda proces tłumaczenia w naszym biurze?

Zlecanie i wykonywanie tłumaczeń w Biurze Tłumaczeń Aktet jest bardzo proste i szybkie!

1

Wypełnij formularz Darmowej wyceny lub prześlij teksty do tłumaczenia na nasz adres email.

2

W ciągu 30 minut przygotujemy dla Państwa najlepszą ofertę tłumaczenia.

3

Po zaakceptowaniu naszej wyceny, ustalamy z Państwem formę płatności i sposób dostawy.

4

Wykonujemy zlecone tłumaczenia zgodnie z ustalonym terminem.

5

Przesyłamy Państwu przetłumaczony dokument za pomocą ekspresowej przesyłki kurierskiej, pocztą tradycyjną lub drogą mejlową.

Oferujemy tłumaczenia, aż w 42 językach.

Przetłumaczymy każdy dokument z języka świętokrzyskieego na: *