Tłumaczenia języka rosyjskiego

Wszystkie tłumaczenia wyceniamy bezpłatnie, nawet do 30 minut!

Wykonujemy tłumaczenia pisemne w ponad 40 różnych językach!

Zapewniamy wysoką jakość tłumaczeń w krótkich terminach!

Rosja to wielki gracz na rynku światowym, a zarazem piękny i urokliwy kraj. Wiele firm z tego państwa ma swoje siedziby w Polsce. Warto skorzystać z usług naszego biura tłumaczeń online, aby rozpocząć współpracę z jedną z nich.

 

Planujesz wycieczkę do Rosji? Pamiętaj o wizie!

Wybierasz się do Petersburga, Moskwy czy innego miejsca w Rosji? Nie zapomnij, że aby przekroczyć granicę tego państwa, potrzebujesz wizy. Możesz ją wyrobić na stronie konsulatu rosyjskiego. Niektóre dokumenty do wyjazdu muszą być przetłumaczone na rosyjski. I tutaj chętnie przychodzimy z pomocą, wyślij je do nas, a my wykonamy tłumaczenia na rosyjski z polskiego lub innego języka, który mamy w swojej ofercie.

Wybierając się do Rosji, warto także wiedzieć, że jeżeli dziecko podróżuje tam z osobami trzecimi, a nie rodzicami/opiekunami prawnymi musi posiadać pisemną zgodę na przekroczenie granicy. Pismo takie musi być sporządzone notarialnie. Napisz do nas, a my wykonamy tłumaczenie na rosyjski takiej zgody. Tłumacz rosyjskiego, który będzie wykonywał ten przekład, będzie tłumaczem przysięgłym, ponieważ bez jego pieczęci i podpisu, dokumenty nie miał by mocy prawnej.

 

Tłumaczenia rosyjskiego - rozpocznij współpracę z rosyjską firmą

Wiele rosyjskich firm wchodzi na rynek polski. Jeden z największych producentów oprogramowania zabezpieczającego komputery ma swoje siedziby w Polsce. Generuje ona ogromne zyski. Jeżeli chciałbyś rozpocząć pracę lub współpracę z taką firmą, nie wahaj się, bo warto. Wykonujemy tłumaczenia na rosyjski wszystkich dokumentów. Robimy to w sposób profesjonalny i rzetelny. Wiemy, że błędy nie mogą mieć miejsca w naszych tłumaczeniach z rosyjskiego. Skorzystaj z potencjału, jaki niesie ze sobą współpraca z naszym wschodnim sąsiadem. Wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne z różnych dziedzin. Nasi pracownicy to osoby nie tylko doskonale władający językiem, ale także posiadający wiedzę z różnych branż. Jest to bardzo ważne, ponieważ pozwala na bezbłędne tłumaczenie z rosyjskiego. Osoba, która nie ma pojęcia o ekonomi czy prawie nie będzie w stanie przetłumaczyć dobrze wielu dokumentów związanych z tymi sektorami. Biuro tłumaczeń AKTET ma przewagę nad konkurencją, zatrudniając samych wybitnych specjalistów.

AKTET to czołowy gracz, jeśli chodzi o tłumaczenia na rosyjski. Nie musisz już wychodzić z domu, aby Twoje dokumenty zostały przetłumaczone, wystarczy, że wyślesz je do naszej firmy działającej online, a my zajmiemy się resztą. Sporządzimy wycenę w ciągu 30 minut od otrzymania od Ciebie dokumentów, po jej akceptacji, wyborze dostawy oraz formy płatności przystąpimy do tłumaczenia z rosyjskiego lub na inny wybrany przez Ciebie język. Zyskaj przewagę nad innymi i skorzystaj z naszych usług!

Tłumaczenia języka rosyjskiego

DARMOWA WYCENA W 30 MINUT

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, do sporządzenia oferty przestępujemy natychmiast po otrzymaniu zapytania!
Prześlij dokument na adres e-mail biuro@aktet.pl bądź przez szybki formularz:

Oferujemy tłumaczenia, aż w 42 językach.

Przetłumaczymy każdy dokument z języka rosyjskiego na: *