Tłumaczenia języka perskiego

Wszystkie tłumaczenia wyceniamy bezpłatnie, nawet do 30 minut!

Wykonujemy tłumaczenia pisemne w ponad 40 różnych językach!

Zapewniamy wysoką jakość tłumaczeń w krótkich terminach!

Persja to kraj, który leży w południowo-zachodniej Azji, jej nazwa urzędowa została zmieniona w 1935 r. na Iran. Język perski używany jest w takich zakątkach świata jak Afganistan, Tadżykistan czy właśnie wspomnianym wcześniej Iran. Nasi pracownicy biegle posługują się językiem perskim, dzięki czemu różne tłumaczenia z perskiego na polski lub inny język obcy, który posiadamy w swojej ofercie, nie jest dla nich żadnym problemem.

 

AKTET – postaw na sprawdzonych tłumaczy

Od lat zajmujemy się tłumaczeniem z perskiego na polski. Coraz więcej polskich firm chce podbić zatokę perską. Jest to dobry rynek zbytu dla naszych produktów, a jej mieszkańcy chętnie kupują od polskich firm, bo wiedzą, że jakość naszych produktów jest wysoka. Chętnie wykonamy dla Ciebie tłumaczenie na perski Twojej strony lub sklepu internetowego tak, żebyś mógł zacząć współpracę z firmami z zatoki perskiej. Nasze biuro tłumaczeń perskiego prowadzone jest online, więc możesz nam wysłać dokumenty z dowolnego miejsca na ziemi. Po otrzymaniu ich przez nas wykonujemy wycenę, którą odsyłamy do Ciebie już w 30 minut. Po jej zaakcentowaniu wybierasz sposób wysyłki (kurier, poczta polska lub poczta elektroniczna) oraz formę płatności. Nasi pracownicy w tym czasie zajmują się tłumaczeniem na lub z perskiego Twoich dokumentów. W swojej ofercie mamy także tłumaczenia ekspresowe, dzięki tej usłudze czas wykonania przez nas tłumaczenia znacznie się skraca. Napisz do nas i dowiedz się szczegółów.

 

Tłumaczenia uwierzytelnione lub specjalistyczne – wybierz AKTET

Nasze biuro tłumaczeń perskiego online wykonuje tłumaczenia uwierzytelnione, czyli wykonane przez tłumacza przysięgłego oraz tłumaczenia specjalistyczne. Wiemy, że w przypadku języka perskiego brakuje tłumaczy przysięgłych, którzy mają uprawnienia w tym zakresie. Nasze biuro tłumaczeń perskiego wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom i oferuje tłumaczenia w tym zakresie. Najważniejsze, że wykonujemy także tłumaczenia specjalistyczne, czyli np. ekonomiczne czy techniczne. Nasi tłumacze, którzy zajmują się takimi przekładami, doskonale znają nie tylko język perski, ale także zagadnienia związane z daną branżą, przez co możesz być pewny, że Twoje dokumenty będą przetłumaczone w sposób rzetelny i profesjonalny.

Zaufaj nam, tak jak to zrobiło tysiące naszych klientów i zleć nam tłumaczenie z perskiego lub na perski. Pozytywne opinie naszych klientów potwierdzają, że jesteśmy profesjonalistami w każdym calu. Nie zastanawiaj się i wyślij nam swoje dokumenty, które musisz przetłumaczyć na lub z perskiego.

Tłumaczenia języka perskiego

DARMOWA WYCENA W 30 MINUT

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, do sporządzenia oferty przestępujemy natychmiast po otrzymaniu zapytania!
Prześlij dokument na adres e-mail biuro@aktet.pl bądź przez szybki formularz:

Oferujemy tłumaczenia, aż w 42 językach.

Przetłumaczymy każdy dokument z języka perskiego na: *