Tłumaczenia w Województwie kujawsko-pomorskim

Wszystkie tłumaczenia wyceniamy bezpłatnie, nawet do 30 minut!

Wykonujemy tłumaczenia pisemne w ponad 40 różnych językach!

Zapewniamy wysoką jakość tłumaczeń w krótkich terminach!

Biuro tłumaczeń AKTET jest wyróżniającą się na rynku firmą specjalizującą się w przekładzie tekstów z ponad 70 różnych języków oraz kombinacji językowych. W swoich działaniach stawiamy głównie na jakość i zadowolenie klientów, bo to nasi klienci współtworzą naszą firmę. Na każdym kroku dążymy do samorozwoju i doskonalenia swoich usług. W AKTET pracują wyłącznie specjaliści, którzy na co dzień wykorzystują języki obce w praktyce i stale rozwijają swoje umiejętności. Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach przysięgłych, a także w przekładach specjalistycznych tekstów z różnych branż, treści reklamowych czy stron internetowych.

Tłumaczenia kujawsko-pomorskie (Bydgoszcz, Toruń i okolice)

Potrzebujesz tłumaczenia na wczoraj? Jeśli tak to wyślij nam swoje dokumenty. Wykonamy dla Ciebie tłumaczenia ekspresowe. Po otrzymaniu od Ciebie dokumentów, w ciągu 30 minut odeślemy ich wycenę oraz czas realizacji. W przypadku tłumaczeń ekspresowych staramy się zawsze dostosować do potrzeb klienta i wykonać je najszybciej jak to możliwe. Tłumaczenia pisemne to nasza specjalność, wykonujemy je na 70 różnych języków świata. Tłumaczymy nie tylko z języka polskiego na język obcy, ale także z jednego języka obcego na drugi.

Tłumacz Bydgoszcz i okolice - bogata oferta naszego biura

Nasze biuro tłumaczeń ma w swojej ofercie takie języki jak: arabski, chiński czy mongolski. W Polsce bardzo trudno znaleźć firmę, która posiada tak dużą ofertę językową. Każdy tłumacz dobierany jest odpowiednio do każdego zlecenia. W takich miastach jak Bydgoszcz czy Toruń często jest problem ze znalezieniem biura, które przetłumaczy dla Ciebie dokumenty. Dla nas nie liczy się skąd jesteś, tylko jakie dokumenty potrzebujesz przetłumaczyć. Możesz je do nas wysłać za pomocą formularza kontaktowego lub poczty elektronicznej. Nasze biuro po około 30 minutach odeśle do Ciebie bezpłatną wycenę, ponieważ chcemy, żebyś wiedział, jaki będzie koszt zlecenia jeszcze przed jego wykonaniem. Nasze ceny są bardzo konkurencyjne.

Tłumaczenia specjalistyczne? Żaden problem!

Wykonujemy tłumaczenia pisemne tekstów specjalistycznych. Nasi pracownicy, to nie tylko wspaniali poligloci, ale posiadają także ogromną wiedzę z zakresu finansów, bankowości czy tematów technicznych. Dla nich tłumaczenia ekonomiczne to żaden problem. Wykorzystują swoją wiedzę przy okazji tłumaczenia Twoich dokumentów. Tłumaczenia techniczne są wykonane zawsze z najwyższą starannością. Nie ważne czy to certyfikaty, rysunki techniczne czy opisy patentowe, nasi tłumacze doskonale poruszają się w tych dziedzinach. Często są to osoby, które są profesorami na wyższych uczelniach, więc możesz być pewien, że Twoje dokumenty trafiły w odpowiednie ręce.

Wybierz AKTET!

Zaufanie, jakim obdarzyło już nas wielu klientów, pozwala nam cieszyć się wysoką pozycją na rynku. Mamy klientów, którzy chętnie do nas wracają. Pozytywne opinie o naszej firmie są najlepszym dowodem, że jesteśmy solidną i rzetelną firmą. Myślisz, że tanie tłumaczenia nie są dostępne na rynku? Napisz do nas i przekonaj się, że możesz się mylić. Sprawdź jaką ofertę dla Ciebie przygotujemy. Zawsze staramy się podchodzić do każdego zlecenia indywidualnie, a zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze!

Dlaczego Biuro Tłumaczeń Aktet?

Nasza firma od lat szczyci się zadowoleniem i dobrą opinią swoich klientów. Na każdym kroku dążymy do samorozwoju i doskonalenia swoich usług.

Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach przysięgłych, a także w przełożeniach specjalistycznych tekstów z różnych branż, treści reklamowych czy stron internetowych.

kobieta szukająca w słowniku tłumaczenia

E-dostarczenie i odbiór tłumaczeń.

Ze względu na wygodę naszych klientów przyjmujemy i wysyłamy przetłumaczone dokumenty wyłącznie korespondencyjnie za pomocą przesyłek kurierskich, pocztowych, a także drogą elektroniczna.

Nasz sposób pracy pozwala nam na współpracę z klientami z okolic, całej Polski, a nawet i świata.

Jakich tłumaczeń się podejmujemy w naszym biurze?

Tłumaczenia zwykłe, nie wymagające uwierzytelnienia, sporządzane i dostarczane online. Tłumaczenia przysięgłe sporządzane są na papierze, uwierzytelnione podpisem i pieczęcią tłumacza przysięgłego, wysłane kurierem.
Tłumaczenia specjalistyczne
Tłumaczenia specjalistyczne
Tłumaczenia książek
Tłumaczenia książek
Tłumaczenia nietypowe
Tłumaczenia nietypowe
Tłumaczenia oferty
Tłumaczenia oferty
Tłumaczenia umowy
Tłumaczenia umowy
oraz wiele innych ...

Jak wygląda proces tłumaczenia w naszym biurze?

Zlecanie i wykonywanie tłumaczeń w Biurze Tłumaczeń Aktet jest bardzo proste i szybkie!

1

Wypełnij formularz Darmowej wyceny lub prześlij teksty do tłumaczenia na nasz adres email.

2

W ciągu 30 minut przygotujemy dla Państwa najlepszą ofertę tłumaczenia.

3

Po zaakceptowaniu naszej wyceny, ustalamy z Państwem formę płatności i sposób dostawy.

4

Wykonujemy zlecone tłumaczenia zgodnie z ustalonym terminem.

5

Przesyłamy Państwu przetłumaczony dokument za pomocą ekspresowej przesyłki kurierskiej, pocztą tradycyjną lub drogą mejlową.

Oferujemy tłumaczenia, aż w 42 językach.

Przetłumaczymy każdy dokument z języka kujawsko-pomorskieego na: *