Tłumaczenia w Województwie mazowieckim

Wszystkie tłumaczenia wyceniamy bezpłatnie, nawet do 30 minut!

Wykonujemy tłumaczenia pisemne w ponad 40 różnych językach!

Zapewniamy wysoką jakość tłumaczeń w krótkich terminach!

Biuro tłumaczeń AKTET jest wyróżniającą się na rynku firmą specjalizującą się w przekładzie tekstów z ponad 70 różnych języków oraz kombinacji językowych. W swoich działaniach stawiamy głównie na jakość i zadowolenie klientów, bo to nasi klienci współtworzą naszą firmę. Na każdym kroku dążymy do samorozwoju i doskonalenia swoich usług. W AKTET pracują wyłącznie specjaliści, którzy na co dzień wykorzystują języki obce w praktyce i stale rozwijają swoje umiejętności. Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach przysięgłych, a także w przekładach specjalistycznych tekstów z różnych branż, treści reklamowych czy stron internetowych.

Tłumaczenia mazowieckie (Warszawa, Radom i okolice)

Nasze biuro tłumaczeń działa prężnie na rynku już wiele lat. Przeprowadzamy tłumaczenia tekstów każdego rodzaju. Tłumaczenie ekonomiczne czy techniczne nie sprawia nam żadnego problemu, a to dlatego, że u nas pracują tylko wybitni specjaliści. Każdy tłumacz wybierany jest odpowiednio do danego zlecenia, dlatego możesz być pewien, że Twoje dokumenty trafią w odpowiednie ręce.

Tłumaczenia biznesowe? – Żaden problem!

Prowadzisz firmę w Warszawie? Miasto to jest piękne i łatwo prowadzi się w nim biznesy i to sprawia, że jest wiele firm zagranicznych, które chętnie współpracują z polskimi. Całe województwo mazowieckie jest przesiąknięte takimi firmami. Dostałeś zlecenie od firmy zagranicznej, jednak boisz się podjąć współpracy ze względu na barierę językową? Napisz do nas! Sprawnie i szybko przetłumaczymy Twoje dokumenty. Tłumaczenia techniczne nie są dla nas żadnym problemem, ponieważ zatrudniamy specjalistów w tej dziedzinie. Chętnie wykonają dla Ciebie tłumaczenie specyfikacji technicznych, certyfikatów czy dokumentów patentowych. Wysoka jakość tłumaczenia nie zależy tylko od znajomości języków obcych naszych pracowników, ale także od ich wiedzy w danej branży.

Tłumaczenia ekspresowe w Warszawie – pomoc w nagłych wypadkach

Często zdarza się, że wybierasz się na wakacje, ostatnie przygotowania i okazuje się, że zapomniałeś przetłumaczyć potrzebnych dokumentów. W takim wypadku zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Tłumaczenia ekspresowe w Warszawie i okolicach to jedna z usług, które możemy Ci zaoferować. Po wysłaniu dokumentów do naszej firmy już po 30 minutach od ich otrzymania dostaniesz informację zwrotną na temat ceny oraz terminu, jeżeli podane informacje zostaną przez Ciebie zaakceptowane to ustalimy formę płatności i sposób dostawy. Po tych czynnościach wykonamy dla Ciebie tłumaczenie. Wysyłkę dokumentów dokonujemy za pomocą firm kurierskich, poczty polskiej lub poczty elektronicznej, dzięki czemu możesz być pewnie, że dokumenty zawsze dotrą na czas.

Dlaczego my?

Nasze biuro podchodzi do każdego zlecenia profesjonalnie. Tłumaczenia pisemne wykonujemy w jak najszybszym terminie tak, żebyś był zadowolony z okresu realizacji zlecenia. Plusem działania naszej firmy jest to, że możesz nam wysłać nam swoje dokumenty pocztą elektroniczną, co znacznie skraca czas ich tłumaczenia. Nasza firma stawia na działania online, ponieważ wie, jaka to wygoda dla Ciebie, nie musisz nawet wychodzić z domu czy firmy, żeby przetłumaczyć potrzebne dokumenty. Wykonujemy tanie tłumaczenia prostych dokumentów, jak i tłumaczenia specjalistyczne, które są nieco droższe. Jest to spowodowane tym, że w przypadku takich tłumaczeń, osoba wykonująca zlecenie musi mieć ogromną wiedzę z danej branży.

Dlaczego Biuro Tłumaczeń Aktet?

Nasza firma od lat szczyci się zadowoleniem i dobrą opinią swoich klientów. Na każdym kroku dążymy do samorozwoju i doskonalenia swoich usług.

Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach przysięgłych, a także w przełożeniach specjalistycznych tekstów z różnych branż, treści reklamowych czy stron internetowych.

kobieta szukająca w słowniku tłumaczenia

E-dostarczenie i odbiór tłumaczeń.

Ze względu na wygodę naszych klientów przyjmujemy i wysyłamy przetłumaczone dokumenty wyłącznie korespondencyjnie za pomocą przesyłek kurierskich, pocztowych, a także drogą elektroniczna.

Nasz sposób pracy pozwala nam na współpracę z klientami z okolic, całej Polski, a nawet i świata.

Jakich tłumaczeń się podejmujemy w naszym biurze?

Tłumaczenia zwykłe, nie wymagające uwierzytelnienia, sporządzane i dostarczane online. Tłumaczenia przysięgłe sporządzane są na papierze, uwierzytelnione podpisem i pieczęcią tłumacza przysięgłego, wysłane kurierem.
Tłumaczenia specjalistyczne
Tłumaczenia specjalistyczne
Tłumaczenia książek
Tłumaczenia książek
Tłumaczenia nietypowe
Tłumaczenia nietypowe
Tłumaczenia oferty
Tłumaczenia oferty
Tłumaczenia umowy
Tłumaczenia umowy
oraz wiele innych ...

Jak wygląda proces tłumaczenia w naszym biurze?

Zlecanie i wykonywanie tłumaczeń w Biurze Tłumaczeń Aktet jest bardzo proste i szybkie!

1

Wypełnij formularz Darmowej wyceny lub prześlij teksty do tłumaczenia na nasz adres email.

2

W ciągu 30 minut przygotujemy dla Państwa najlepszą ofertę tłumaczenia.

3

Po zaakceptowaniu naszej wyceny, ustalamy z Państwem formę płatności i sposób dostawy.

4

Wykonujemy zlecone tłumaczenia zgodnie z ustalonym terminem.

5

Przesyłamy Państwu przetłumaczony dokument za pomocą ekspresowej przesyłki kurierskiej, pocztą tradycyjną lub drogą mejlową.

Oferujemy tłumaczenia, aż w 42 językach.

Przetłumaczymy każdy dokument z języka mazowieckieego na: *