Tłumaczenia języka szwedzkiego

Wszystkie tłumaczenia wyceniamy bezpłatnie, nawet do 30 minut!

Wykonujemy tłumaczenia pisemne w ponad 40 różnych językach!

Zapewniamy wysoką jakość tłumaczeń w krótkich terminach!

Szwecja, piękny kraj, kojarzący się z fiordami i miasteczkami rybackimi, przyciągający wielu turystów o każdej porze roku. Jest to także kraj, który posiada wiele firm w Polsce. Jeżeli współpracujesz z jedną z nich lub chcesz rozpocząć współpracę, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasze biuro zajmuje się tłumaczeniami z i na język szwedzki. Tłumaczenia wykonujemy jednak nie tylko na język polski, ale także na inne 70 języków, które posiadamy w swojej bogatej ofercie.

 

Tłumaczenia ekspresowe szwedzkiego, gdy liczy się czas!

Wykonujemy tłumaczenia ekspresowe zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. W przypadku niektórych dokumentów wiemy, że tłumaczenie musi odbyć się w bardzo krótkim czasie. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i wykonujemy takie tłumaczenia. Wystarczy, że wyślesz do nas dokumenty, a my już po 30 minutach odeślemy do Ciebie bezpłatną wycenę. Po akceptacji kosztów tłumaczenia wybierasz sposób wysyłki oraz formę płatności, a my przystępujemy do pracy. Tłumaczenia ze szwedzkiego są częstymi zleceniami w naszej firmie dlatego, że biura tłumaczeń szwedzkiego są rzadkością. Dodatkowym atutem naszej firmy jest to, że wszelkie czynności związane z tłumaczeniem na szwedzki prowadzimy online. Nie musisz szukać stacjonarnego biura, żeby cieszyć się z szybkiego i dokładnego przekładu Twoich dokumentów.

 

Tłumaczenia uwierzytelnione szwedzkiego - zaufaj AKTET!

Tłumaczenia przysięgłe inaczej uwierzytelnione, wymagają przetłumaczenia przez osobę do tego uprawnioną. Dokumenty takie muszą mieć moc prawną. Wielu spośród naszych pracowników jest tłumaczami przysięgłymi, co oznacza, że zdali egzamin oraz zostali wpisani na listę Ministerstwa Sprawiedliwości. Przysięgły tłumacz szwedzki wykonuje przekłady dokumentów takich jak: akty urodzenia, wyroki sądowe, świadectwa i certyfikaty czy dokumentację medyczną. Każde tłumaczenie z i na język szwedzki, które wykonywane jest przez tłumacza przysięgłego, opatrzone zostaje jego pieczątką wraz z imieniem, nazwiskiem oraz określeniem języka, w którym ma uprawnienia oraz pozycję na liście tłumaczy. Oczywiście nie może także zabraknąć podpisu oraz oświadczenia o zgodności z oryginałem. Tłumacz szwedzki posiadający odpowiednie uprawnienia w zakresie tłumaczeń uwierzytelnionych może wysłać także Twoje dokumenty do Ciebie w formie elektronicznej, w tym wypadku podpisuje je kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

Możesz być pewien, że tłumaczenia ze szwedzkiego, w naszym biurze, wykonywane zostaną z dbałością o każdy szczegół. Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Napisz do nas, chętnie pomożemy!

Tłumaczenia języka szwedzkiego

DARMOWA WYCENA W 30 MINUT

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, do sporządzenia oferty przestępujemy natychmiast po otrzymaniu zapytania!
Prześlij dokument na adres e-mail biuro@aktet.pl bądź przez szybki formularz:

Oferujemy tłumaczenia, aż w 42 językach.

Przetłumaczymy każdy dokument z języka szwedzkiego na: *