Tłumaczenia języka norweskiego

Wszystkie tłumaczenia wyceniamy bezpłatnie, nawet do 30 minut!

Wykonujemy tłumaczenia pisemne w ponad 40 różnych językach!

Zapewniamy wysoką jakość tłumaczeń w krótkich terminach!

Język norweski należy do skandynawskiej grupy języków germańskich. Jako jeden z nielicznych języków na świecie ma dwa oblicza, a dokładniej dwa oficjalne standardy zapisu. Zdarza się to bardzo rzadko wśród języków obcych. Nasze biuro tłumaczeń norweskiego zna doskonale obie formy i tłumaczy z norweskiego na polski, jedną i drugą formę. Jednak najczęściej w dokumentach urzędowych czy firmowych występuje jeden ten, który jest bardziej popularny.

Tłumaczenie specjalistyczne tekstów z i na język norweski

Jeżeli prowadzisz firmę lub jesteś osobą prywatną, która potrzebuje tłumaczeń z lub na język norweski, napisz do nas. Zajmujemy się przekładem zarówno tekstów zwykłych, jak i specjalistycznych czy wymagających uwierzytelnienia przez tłumacza przysięgłego. Według Centralnego Ośrodka Informacji Gospodarczej na polskim rynku działa 414 spółek, których właścicielami lub udziałowcami są Norwegowie. Jest to stan na 31.07.2021 r. Pokazuje nam to, że mieszkańcy tego kraju chętnie otwierają u nas firmy. Część z nich zapewne działa online, jednak są zarejestrowane w Polsce. Często dostajemy dokumenty od takich firm, które potrzebują tłumaczenia z norweskiego na polski. Wykonujemy najczęściej przekłady dokumentów związanych z prowadzoną działalnością. Są to tłumaczenia z norweskiego, które wymagają od tłumacza nie tylko znajomości języka, ale także pojęć związanych z daną branżą. Zatrudniamy osoby wysoko wykwalifikowane, dlatego nasze tłumaczenia są perfekcyjne, a klienci wracają do nas z kolejnymi tłumaczeniami na norweski. Jeżeli potrzebujesz wykonać tłumaczenia z norweskiego na polski albo inny język to zapoznaj się z naszą bogatą ofertą.

Miłość na patyku – dziwne idiomy związane z językiem norweskim

Każdy język ma swoje idiomy. Język norweski także, jednym z nich jest „kjærlighet på en pinne”, co w dosłownym tłumaczeniu z norweskiego znaczy „miłość na patyku”, a jednak nie oznacza nic innego jak „lizak”. Jest to doskonały przykład, że nie zawsze można tłumaczyć dokumenty dosłownie. Nasi tłumacze norweskiego doskonale o tym wiedzą i wykorzystują tę wiedzę przy okazji wykonywania zleceń od naszych klientów. Biuro tłumaczeń norweskiego AKTET ciągle się rozwija i podąża za trendami oraz zmianami, które czasami zachodzą w danym języku.

Jeżeli dalej się wahasz czy skorzystać z naszej oferty to zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów, które potwierdzają, że nasze biuro tłumaczeń online jest w pełni profesjonalne. Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz dostępny na stronie lub za pomocą poczty elektronicznej. Dla nas liczy się zadowolony klient, dlatego zawsze dajemy z siebie 100%.

Tłumaczenia języka norweskiego

DARMOWA WYCENA W 30 MINUT

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, do sporządzenia oferty przestępujemy natychmiast po otrzymaniu zapytania!
Prześlij dokument na adres e-mail biuro@aktet.pl bądź przez szybki formularz:

Oferujemy tłumaczenia, aż w 42 językach.

Przetłumaczymy każdy dokument z języka norweskiego na: *